System ERP

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 31
Rejestracja: 23 cze 2019, 1:30

System ERP

Post autor: Marysia_89 »

Czesc,

Korzystacie z takich systemow? Mozecie cos polecic?
Awatar użytkownika
Matylka90
Posty: 14
Rejestracja: 10 paź 2019, 22:48

Re: System ERP

Post autor: Matylka90 »

Hej,

Ja moge CI polecic firme sid group - https://sidgroup.pl/oferta/uslugi-it/mi ... ap-s-4hana. Mi bardzo usprawnia to prace, jestem z niego bardzo zadowolona! Polecam sprawdzic i poczytac wiecej na ich stronie internetowej. Maja wszystko tam swietnie opisane!
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: System ERP

Post autor: Eliza »

Z tego, co się orientuję, to takie nowoczesne systemy SAP ERP oferuje między innymi firma Hicron, która na rynku działa już od wielu lat. Na stronie https://hicron.com sami zresztą możecie się zapoznać z jej ofertą. Jak widać jest to firma z ogromnym doświadczeniem, więc możecie mieć do niej pełne zaufanie ;)
Awatar użytkownika
czarna
Posty: 246
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:01

Re: System ERP

Post autor: czarna »

Moja firma korzysta z https://sellintegro.pl/14-baselinker od kilku lat i byłoby ciężko prowadzić firmę bez takiego wsparcia. Mamy dopasowany system pod specyfikę naszej firmy, u nas się sprawdza. Sellintegro ma super wsparcie techniczne i możliwość założenia darmowego konta testowego. Polecam.
Awatar użytkownika
baranek
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:57

Re: System ERP

Post autor: baranek »

Jak najbardziej systemy ERP https://www.connecto.pl/system-erp-do-z ... nia-firma/ doskonale sprawdzają się do zarządzenia firmą i moim zdaniem warto je po prostu mieć. Jestem również zdania, ze takie wdrożenia oprogramowania po prostu usprawniają działalność naszego przedsiębiorstwa.
Łódź

Re: System ERP

Post autor: Łódź »

Na chwilę obecną korzystamy z systemu ERP https://www.streamsoft.pl/systemy-erp/ od firmy Streamsoft. Jesteśmy firmą produkcyjną i bardzo nam zależało na kontroli jakości wytwarzanych wyrobów oraz odpowiednim planowaniu i harmonogramowaniu.
Tadeuszęk2011

Re: System ERP

Post autor: Tadeuszęk2011 »

Ja nawet nie wiem co to jest ten system.
bałtek

Re: System ERP

Post autor: bałtek »

Wydaje mi się, że bardzo dobre oprogramowanie dla waszej firmy, znajdziecie pod tym adresem: https://milestonedw.pl/enova365-kadry-place/ . Jeżeli chodzi o kadrę i płace, to posiada naprawdę sporo ciekawych funkcjonalności, które warto wykorzystać w waszym biznesie. Jak najbardziej polecam przejrzenie ichniejszej oferty w wolnym czasie.
Awatar użytkownika
Winiett
Posty: 221
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:37

Re: System ERP

Post autor: Winiett »

U nas bardzo dobrze się sprawdza, nie wiem jak ogarnęlibyśmy wszystko bez właśnie takiego wsparcia. Systemy ERP wprowadzają bardzo dużo automatyzacji, pomagają w zarządzaniu firmą. Również bardzo ważna jest łączność w firmie, dostęp do internetu. Zobaczcie sobie produkty wspierające ze strony https://www.senetic.pl/ubiquiti/ubiquit ... ifi_hd_ap/ Takimi rzeczami też trzeba się zainteresować.
Bukłak

Re: System ERP

Post autor: Bukłak »

Faktycznie korzystanie z dobrych rozwiązań w naszej firmie jest niezwykle ważne i ja także jestem zdania, że gdy mamy możliwość to warto to robić. Ja również całkiem niedawno wpadłem na ciekawy artykuł https://www.clarkluxcity.com/pl/biznes/ ... iegac.html i muszę przyznać, że audyt kadrowy w zakładzie na pewno warto wiedzieć jak wykonać.
ODPOWIEDZ