Suszarka dla siostry

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Oleksandra
Posty: 23
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:28

Suszarka dla siostry

Post autor: Oleksandra »

Hej ludziska! Sytuacja wgląda tak, że moja siostrzyczka ma swoją ulubioną suszarkę. Jest mega staroświecka i od dawna już zepsuta. Z racji tego, że ma niedługo urodziny, to stwierdziłam, że zrobię jej prezent i ją naprawię (oczywiście nie sama hehe). Dlatego chcę ją oddać do serwisu AGD nie daleko mnie. Wiele dobrego słyszałam o tej firmie. Tutaj zostawiam link: https://naprawa-agd-krakow.pl/ . Jak myślicie, jak szybko uda im się naprawić tę suszarkę? Siostra ma urodziny za tydzień i nie wiem czy zdążą na czas...
Awatar użytkownika
Piniata40
Posty: 113
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:18

Re: Suszarka dla siostry

Post autor: Piniata40 »

Suszarka na pewno jest solidnym i praktycznym prezentem, który warto siostrze podarować. Innym pomysłem może być na przykład również jakaś ładne i elegancka bransoletka (np. https://www.marko.pl/bransoletki-srebrne). To tez moim zdaniem bardzo wartościowy prezent, z którego sama bym się ucieszyła. W końcu każda z nas lubi otaczać się ładnymi rzeczami i ozdabiać błyskotkami.
:)
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 146
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:09

Re: Suszarka dla siostry

Post autor: pukla123 »

Piniata40 pisze: ↑01 mar 2019, 19:23 Suszarka na pewno jest solidnym i praktycznym prezentem, który warto siostrze podarować. Innym pomysłem może być na przykład również jakaś ładne i elegancka bransoletka (np. https://www.marko.pl/bransoletki-srebrne). To tez moim zdaniem bardzo wartościowy prezent, z którego sama bym się ucieszyła. W końcu każda z nas lubi otaczać się ładnymi rzeczami i ozdabiać błyskotkami.
ja swoją suszarkę kupowałam tutaj https://sklep.fryzaw.pl/produkty/akceso ... rki,2,5716 Warto zdecydować się na lepszy sprzęt gdyż one często lubią się psuć, i po co dwa razy pieniądze niepotrzebnie wydawać.
hilłda

Re: Suszarka dla siostry

Post autor: hilłda »

Suszarka się na pewno przydaje, często rano myję i ukladam włosy, bez takigo sprzetu szczególnie w zimie byłoby ciężko, mam suszarkę babyliss bronze shimmer, można w niej regulować temperaturę i siłę nadmuchu, ma jonizację, fajna rzecz bo włosy mi sie tak nie puszą
AngiŻ

Re: Suszarka dla siostry

Post autor: AngiŻ »

Może znajdziesz coś ciekawego w tej hurtowni fryzjerskiej NOWA -HURT http://nova-hurt.pl/oferta/ . Z doświadczenia wiem, że warto kupować takie rzeczy w profesjonalnych punktach bo nie są to rzeczy na rok czy dwa tylko na lata. Ja mam swój zakład fryzjerski i zaopatruję się właśnie u nich ale jeżeli chodzi właśnie o prezenty to jeżeli chcę kupić coś do włosów dla najbliższych to zamawiam w profesjonalnym miejscu. Na święta kupiłam dla siostry linie kosmetyków do stylizacji włosów marki TOGETHAIR.
zośkaa

Re: Suszarka dla siostry

Post autor: zośkaa »

A może rozważyć https://www.babyliss.com/pl-pl/big-hair ... 000-AS962E ? Uważam, że decyzja dotycząca suszarki do włosów jest istotna. Ten model wyróżnia się wysoką jakością oraz precyzyjnym suszeniem włosów, eliminując przy tym problem elektryzacji.
ODPOWIEDZ