Studia zaoczne

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
romera
Posty: 91
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:26

Studia zaoczne

Post autor: romera »

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 320,54,259 a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych.
Awatar użytkownika
kmadejski
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:40

Re: Studia zaoczne

Post autor: kmadejski »

Dobre studia zaoczne mogą być naprawdę opłacalne. Polecam wybrać dobrze opłacany zawód. Szukaj pomocy tutaj http://zarobkiwfinansach.pl/ .
Najgorsza prawda i tak jest lepsza od najlepszego kłamstwa.
Awatar użytkownika
lativa
Posty: 68
Rejestracja: 12 cze 2019, 6:10

Re: Studia zaoczne

Post autor: lativa »

ja nie kierowałam się raczej opłacalnością zawodu, jaki wybieram ale tym co tak naprawdę chcę robić w życiu.Poszłam w ślady mamy i wybrałam się na pielęgniarstwo na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Jestem na 2 roku studiów 1go stopnia ale już wiem, że potem będę kontynuować naukę na studiach magisterskich :)
Awatar użytkownika
yennefer
Posty: 56
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:41

Re: Studia zaoczne

Post autor: yennefer »

Studia zaoczne to idealny wybór dla osób ambitnych, ale też zdyscyplinowanych. Trzeba będzie połączyć pracę z nauką, a to może być trudne wyzwanie. Sama zdecydowałam się na taki tryb kształcenia. Wybrałam zarządzanie na Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu https://wwsb.edu.pl/. Jestem zadowolona z wyboru. Dostaję wiedzę, którą mogę od razu wykorzystać w pracy. Na życie studenckie też mam czas. Kwestia dobrej organizacji.
ODPOWIEDZ