Stargard - znacie jakieś profesjonalne studia tatuażu?

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Mirk2921
Posty: 107
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:13

Stargard - znacie jakieś profesjonalne studia tatuażu?

Post autor: Mirk2921 »

Stargard - znacie jakieś profesjonalne studia tatuażu?
Awatar użytkownika
stOna
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:11

Re: Stargard - znacie jakieś profesjonalne studia tatuażu?

Post autor: stOna »

Ciekawe jakie zdanie ma tutaj jakiś specjalista. Mam nadzieję, że taki się tutaj udzieli.
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz
Awatar użytkownika
enterke
Posty: 113
Rejestracja: 28 maja 2019, 10:57

Re: Stargard - znacie jakieś profesjonalne studia tatuażu?

Post autor: enterke »

Właśnie przed zrobieniem tatuażu można się trochę rozejrzeć i popytać o dobre studio tatuażu w okolicy. Jest ich sporo, ale lepiej niech zrobi go ktoś kto ma w tym doświadczenie. Też tu link można znaleźć studio, w którym robią świetne kolorowe, czarne tatuaże. Można mieć ich sporo.

fotel rozkładany kubuś
miłosz

Re: Stargard - znacie jakieś profesjonalne studia tatuażu?

Post autor: miłosz »

Kiedyś lubiłem tatuaże, ale teraz po wielu latach jestem załamany ich wyglądem na mojej skórze. Dobrze, że obecnie jest wiele możliwości ich usunięcia. Muszę jak najszybciej zgłosić się do pobliskiego J’adore Instytutu, w którym zlikwidują mi to paskudztwo za pomocą innowacyjnej technologii Qswitch
bólek

Re: Stargard - znacie jakieś profesjonalne studia tatuażu?

Post autor: bólek »

Na pewno Sky Tattoo w Szczecinie świetnie wykonuje takie dzieła. Można się do nich zgłosić tylko właśnie trzeba mieć już pomysł na swój tatuaż. On zostaje na lata, więc lepiej żeby to był bardzo trafiony pomysł. Nie ma co się bać zrobienia tatuaża. Specjaliści wykonują to sprawnie.
fudżka

Re: Stargard - znacie jakieś profesjonalne studia tatuażu?

Post autor: fudżka »

Jeśli chodzi o Stargard to nie pomogę ale mogę dać Wam namiar na świetne studio w Warszawie - Jah Love Tattoo, znajdziecie ich w samym centrum na ulicy Wilczej 32. W ekipie pracuje kilka osob ale ja zwykle chodze do Michała https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 5271611226. Specjalizuje się w realizmie, jego tatuaże rzeczywiście wyglądają jak żywe :)
ODPOWIEDZ