Stany lękowe

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Idzia
Posty: 4
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:53

Stany lękowe

Post autor: Idzia »

Witam wszystkich... Od dluzszego czasu mam jakies stany lekowe, nie umiem tego do konca wyjasnic, ale czasami to boje sie wyjsc z domu, cokolwiek... A moze to depresja? Chyba nie ma co dluzej zwlekac i czas poszukac pomocy u specjalisty...
Awatar użytkownika
Adela_76
Posty: 11
Rejestracja: 07 kwie 2019, 5:52

Re: Stany lękowe

Post autor: Adela_76 »

No właśnie! Nie ma co zwlekać! Dobry psycholog koniecznie!
Awatar użytkownika
Idzia
Posty: 4
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:53

Re: Stany lękowe

Post autor: Idzia »

No właśnie, a jak mieć pewność, że trafię na dobrego psychologa? Boję się, że tylko kasę ze mnie zedrze...
Awatar użytkownika
Adela_76
Posty: 11
Rejestracja: 07 kwie 2019, 5:52

Re: Stany lękowe

Post autor: Adela_76 »

Najlepiej z polecenia. Popytaj znajomych, poczytaj w internecie, zsumuj wyniki i wybierz, powodzenia!
Awatar użytkownika
polmira
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 17:00

Re: Stany lękowe

Post autor: polmira »

Polecam Kancelarię Salomon! Indywidualne podejście
Awatar użytkownika
Lecter
Posty: 161
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:06

Re: Stany lękowe

Post autor: Lecter »

Ja polecam przede wszystkim ośrodek Strefa Terapii Kraków. Można tam znaleźć pomoc, gdy ma się przeróżne problemy dotyczące zdrowia psychicznego.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
Posty: 150
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:42

Re: Stany lękowe

Post autor: kwiatuszek »

Czasami jak masz takie lęki to jest to spowodowane pracą. Wiec moze pomoze Ci psycholog biznesu online, wydaje mi się że nawet z takiej pomocy warto skorzystać. Dzięki takiej pomocy te lęki moga minąć.
Awatar użytkownika
Rapsodia
Posty: 126
Rejestracja: 15 sty 2019, 18:10

Re: Stany lękowe

Post autor: Rapsodia »

Ja sama mam często lęki, ale nie są one bardzo groźne. W gorszej sytuacji jest moja przyjaciółka, która nie potrafi zapanować nad zakupami i zaczęła z tego powodu robić się bardzo nerwowa. Chcę jej bardzo pomóc i nawet szukałam w internecie specjalistów, do których mogłaby się zgłosić. Trafiłam na Ośrodek Terapii Uzależnień Nefo i trochę o nim poczytałam. Ciekawe jak wygląda u nich leczenie zakupoholizmu?
Awatar użytkownika
adder
Posty: 8
Rejestracja: 14 paź 2019, 11:46

Re: Stany lękowe

Post autor: adder »

jeśli masz taki problem to polecam udac się do profesjonalisty. We Wrocławiu mogę ci polecić moją psycholog, która przyjmuje tu https://olgarymkiewicz.pl/ Sporo przegadanych godzin i nauki radzenia sobie z lękiem i jest u mnie coraz lepiej. Głęboko wierze, że i tobie uda się przezwyciężyć ataki paniki.
Awatar użytkownika
lativa
Posty: 68
Rejestracja: 12 cze 2019, 6:10

Re: Stany lękowe

Post autor: lativa »

ja trafiłam do wspomnianej wyżej pani Olgi gdy przestałam wierzyć w to, że uda mi się skutecznie schudnąć. To najlepszy psychodietetyk jakiego spotkałam do tej pory. Bardzo zaangażowany a przy tym empatyczny, potrafiący dać wsparcie i motywację.
Awatar użytkownika
fanaberia33
Posty: 168
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:01

Re: Stany lękowe

Post autor: fanaberia33 »

Jeśli szukasz dobrego psychologa, z wierzą i doświadczeniem, zadzwoń tu 42 644 44 44. To telefon do kliniki PsychoMedic w Łodzi. Tam uzyskasz profesjonalną pomoc. Mają doświadczonych specjalistów. Oferują różne formy terapii. Możesz skorzystać z konsultacji online. Myślę, że w takich stanach lękowych pomoc psychologa jest po prostu niezbędna.
Awatar użytkownika
Renataa
Posty: 27
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:32

Re: Stany lękowe

Post autor: Renataa »

Jakoś nie do końca wiem, jak mają się stany lękowe do odchudzania, nie mniej jednak może im towarzyszyć nadużywanie leków. W związku z tym jeżeli tylko zaobserwujemy objawy uzależnienia, warto podjąć terapię taką jak odtrucie lekowe warszawa . Mamy tutaj bowiem do czynienia z renomowanym ośrodkiem. Zapewnia on pełną dyskrecję, a jednocześnie skuteczność leczenia w tym miejscu jest bardzo wysoka.
Łozo

Re: Stany lękowe

Post autor: Łozo »

Zdecydowanie temat przydałoby się skonsultować z psychologiem. Dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie skorzystanie z pomocy psychologa online. Nie będziesz musiał wychodzić z domu, a nawet nie musisz kontaktować się przez kamerkę tylko możesz opisać swój problem, tak jak tutaj. Sam korzystałem z takiej formy wsparcia. Mogę polecić poradnię https://wetalk.pl, gdzie uzyskałem pomoc.
Awatar użytkownika
Dora
Posty: 59
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:27

Re: Stany lękowe

Post autor: Dora »

Bardzo ważne jest także nasze zdrowie psychiczne. Dlatego jeśli czujemy taki problem to najlepiej zgłosić się do ośrodka Pomarańczowe Ja - psychologia, psychoterapia Poznań: https://www.terapiapoznan.pl/ . Pracują tam świetni specjaliści. Warto się z nimi skontaktować - można także online. Polecam z własnego doświadczenia.
ODPOWIEDZ