Samorozwój a szkolenia

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
romera
Posty: 91
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:26

Samorozwój a szkolenia

Post autor: romera »

Czytałam ostatnio sporo na temat tego by się rozwijać i inwestować w siebie. Zastanawiam się teraz nad skorzytaniem z jakiegoś szkolenia. Zawsze to dla mnie dodatkowa wiedza i możliwość jeszcze większego rozwinięcia. Dowiedziałam się, ze Ci ludzie https://wartoszkolic.pl/trenerzy/ mają sporą wiedze w tym zakresie. Wy z jakich szkoleń korzystacie?

podświetleniem edge led
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Samorozwój a szkolenia

Post autor: Eliza »

Osobiście uważam, że warto jest dbać o własny rozwój i brać udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ możecie zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar Group, która jak widać zawiera aż kilkadziesiąt kurów i szkoleń z naprawdę różnych branż. Dlatego też jestem przekonana, że każdy z Was znajdzie u nich coś dla siebie ;)
Awatar użytkownika
spirit
Posty: 65
Rejestracja: 21 lut 2019, 15:05

Re: Samorozwój a szkolenia

Post autor: spirit »

Moje święte przekonanie jest takie, że nie ma rozwoju bez szkoleń. Szkolenia rozwijają, wzbogacają, pozwalają odkrywać w sobie nowe zainteresowania, nowe umiejętności. Sama mam ich już troszkę na koncie, ale nie zamierzam zaprzestać. Teraz na oku mam markę http://wiwn.pl/ z kursami na temat obracania nieruchomościami. Wydaje mi się, że to może mi się spodobać.
Awatar użytkownika
Rosi
Posty: 276
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: Samorozwój a szkolenia

Post autor: Rosi »

Jak najbardziej szkolenia wnoszą wiele korzyści do naszego życia prywatnego i przede wszystkim biznesowego. Dlatego jeśli będziecie chcieli nauczyć się czegoś więcej w zakresie technik negocjacji, szkoleń handlowych, czy m.in zarządzania to zajrzyj na https://biznesedukator.pl gdzie zostały dokładnie opisane. Prowadzone są przez topowych fachowców którzy będą w stanie realnie pomóc Ci i przyniosą wiele korzyści co przełoży się na zyski oraz zwiększanie ilości klientów.
ODPOWIEDZ