Rozwijanie i szkolenia

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
Posty: 150
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:42

Rozwijanie i szkolenia

Post autor: kwiatuszek »

Inwestujecie we własny rozwój, czy wolicie nie korzystać ze szkoleń lub innych tego typu rzeczy ? Wydaje mi sie, że takie szkolenia sporo mogą wnieść do naszego życia i pozwolić nam znaleźć jeszcze lepszą prace. Wystarczy trafić na odpowiednich ludzi a Ci https://wartoszkolic.pl/trenerzy/ , zdecydowanie znają się na rzeczy.
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: Eliza »

Ja również uważam, że warto jest brać udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach i stale się rozwijać :) Bardzo ciekawą ofertę szkoleń zakończonych certyfikatem ma według mnie firma Kar Group, z której ofertą możecie zapoznać się na na stronie http://szkolenia-kargroup.eu/aktualne-kursy/. Sądzę, że każdy z Was znajdzie w niej jakieś szkolenia dla siebie ;)
Awatar użytkownika
fiolka99
Posty: 321
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:55

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: fiolka99 »

Podstawą jest znalezienie takiego kursu, który będzie dla Ciebie ciekawym i fajnym przeżyciem. Polecam, szczególnie w sytuacji gdzie wciąż zastanawiasz się jaka droga będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza. Postaw w takim razie na https://asedukacja.pl/oferta/kursy-kosmetyczne i zobacz, czy jest to coś dla Ciebie!
Baśka

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: Baśka »

Teraz mamy takie czasy, że ciągły samorozwój jest potrzebny by utrzymać się na rynku pracy. W naszej firmie uruchomiliśmy dodatkową usługę przewozu towarów niebezpiecznych. Musiałam wysłać kilku kierowców na szkolenie adr kraków http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... olenia-adr. Bardzo chwalili sobie ten ośrodek szkoleniowy. Także polecam wam zapisać się właśnie do nich.
Awatar użytkownika
yenefer
Posty: 51
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:17

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: yenefer »

Zgadzam się ale u nas w firmie też są organizowane wewnętrzne szkolenia pracowników z których jestem bardzo zadowolona, fajnie że nasza firma stawia na rozwój i dokształcanie swoich pracowników.
eśka5

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: eśka5 »

Cały czas gdzieś, pędzimy, żyjemy w stresie i nie do czasie. Zapominamy o ważnych sprawach i tych drobniejszych też. Dlatego warto trenować swoją uważność na takich warsztatach https://uwaznoscnacodzien.pl/pl/i/KURSY ... SS-MBLC/13. Pomoże wam to radzić sobie ze stresem i panować nad dniem codziennym.
Wojtęczek_

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: Wojtęczek_ »

Ja stawiam na ciągłą edukację mojej osoby, dlatego bardzo często zapisuję się na różne szkolenia i kursy związane z moim zawodem.
dżenna

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: dżenna »

Wiem, że warto zainwestować w szkolenia z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ czyli prawidłowego wykonywania treningu mięśni dna miednicy. Sama się na takie wybieram, mam nadzieję, że po "narodowej kwarantannie" będzie taka możliwość:)
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: Katarzyna78 »

Ja to się zastanawiam nad kupnem karty celów z https://leadership-center.pl/produkt/karta-celow/, żeby trochę polepszyć skuteczne zarządzanie w mojej firmie, co powinno przełożyć się na większe zyski. Co o tym myślicie i w jakim celu wykorzystalibyście taką kartę celów u siebie?

mybox jak wyłączyć
Awatar użytkownika
handris
Posty: 162
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:44

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: handris »

Ostatnio miałem okazję uczestniczyć w szkoleniu organizowanym przez https://pccpoland.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Było warto zapłacić, bo sporo merytorycznej wiedzy której nie posiadałem już posiadam. Miejmy nadzieję, że dzięki temu uda mi się szybciej osiągnąć awans.
aśka444

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: aśka444 »

Głównie wykonuje się teraz szkolenia i kursy zawodowe, więc moim zdaniem jak najbardziej powinniście wejść sobie na stronę https://niania.pro/zlobek/ aby sprawdzić i przeczytać sobie o kursach na opiekuna w żłobkach. Można skorzystać, jeśli taka praca Wa interesuje lub jeśli chcecie pogłębić swoją wiedzę.

wisła bieżanów
żonkil

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: żonkil »

nie ma co osiadać na laurach, szkolić się trzeba. w niektórych zawodach jak psycholog to wręcz codzienność. ja w tym roku planuję w końcu rozpocząć kurs psychoterapii w Lublinie w Centrum CBT bo widziałam tu https://cbt.pl/szkola-psychoterapii/4-l ... ekrutacja/ , że nadal są zbierane zgłoszenia. odkładałam tę decyzję dość długo, ale chyba przyszła w końcu pora by zrobić certyfikat psychoterapeuty
Frąckiewicz

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: Frąckiewicz »

Jak wyjechałem do Wielkiej Brytanii nie wiedziałem jeszcze, co chcę robić, ale przypadkiem poznałem Polaków pracujących na budowach i tak mi się to spodobało, że postanowiłem spróbować. Nowi koledzy szybko sprowadzili mnie na ziemię, ponieważ w UK chcąc pracować legalnie na budowie trzeba mieć kartę CSCS. Skierowali mnie do firmy https://empiretrainingservices.co.uk i tam konsultanci pomogli mi zapisać się na egzamin i udostępnili materiały w języku polskim. Idąc za przysłowiowym ciosem, zapisałem się od razu na kursy na maszyny budowlane. Dzięki temu bez problemu znalazłem pracę. Jestem przekonany, że gdyby nie te szkolenia, dziś nie zarabiałbym nawet połowy tego, co teraz.
Grześ23

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: Grześ23 »

Jeśli chodzi o szkolenia to uważam, że czasami zapomina się tego czego się nauczyło na temat pierwszej pomocy ale to nie znaczy ze nie warto się doszkalać. Nawet pracujący ratownicy medyczni musza się wciąż doszkalać i uzupełniac swoją wiedzę. Na stronie https://savealife.pl znajdziesz sporo takich kursów.
Rybuś

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: Rybuś »

No i jak, macie pomysł jak odpowiednio się za to zabrać, żeby przynosiło realne korzyści i jednocześnie ułatwiło Wam znalezienie odpowiednich osób na dane stanowisko? Jeżeli jeszcze nie do końca, to koniecznie sprawdźcie sobie ofertę firmy https://teamquest.pl/ która zajmuje się tematem rekrutacji pracowników IT. Myślę, że będziecie zadowoleni ze współpracy.
omiś03232

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: omiś03232 »

Jeżeli ktoś z Was szuka sposobu na to, aby rekrutacja do pracy przechodziła sprawniej, taniej i skuteczniej, to myślę, że bardzo może Was zainteresować takie rozwiązanie jak szkolenia w tym zakresie. Warto zadbać o to, aby przedstawić swoją markę od jak najlepszej strony i dzięki temu przyciągnąć uwagę pracowników – najlepiej tych najlepszych i najbardziej ambitnych. Wystarczy dodać oferty pracy, na którą jest w firmie zapotrzebowanie. Po szkoleniu będziecie wiedzieli, jakie osoby wybierać. Będzie Wam łatwiej.
Aruś92

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: Aruś92 »

Jeśli chodzi o szkolenia to trzeba wybrać się na takie, które może nam się przydać nie tylko w pracy ale też w życiu. Dlatego też warto rzucić okiem na kurs pierwsza pomoc dla każego, ponieważ takie szkolenie warto robić aby pomóc drugiej osobie, która została np. poszkodowana.
kinguś

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: kinguś »

Ostatnio postawiłam na swój rozwój i podszkoliłam się z zakresu pierwszej pomocy . Zapisałam się na szkolenie przez internet tutaj https://www.bhp-center.com.pl/pierwsza-pomoc/ . Zajęcia prowadzone są przez zawodowych ratowników medycznych. Każdy uczestnik otrzymuje imienne zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu.
łania

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: łania »

Rozwijać należy nie tylko siebie, ale również swoją firmę jeśli się taką posiada. Na szczęście obecnie rozwijać firmy z różnych branż można na wiele różnych sposobów. Mnie interesowało usprawnienie działu call center. Jak się okazało Bot rozmowa to bardzo dobre rozwiązanie. To jedna z nowoczesnych technologii, oprogramowanie które zostało stworzone do obsługi telefonicznej z konsumentem. To temat jak najbardziej godny zainteresowania.

carrera go szczotki
Zdzisiek78Ś

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: Zdzisiek78Ś »

Ostatnio dość intensywnie inwestuję w swój rozwój. Założyłem własną firmę i mam zamiar spełniać swoje marzenia o najlepszej agencji reklamowej w regionie. Właśnie rozpoczynam kurs pilotażu drona https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/bvlos/ , ponieważ ofercie firmy będą także filmy nagrywane z lotu ptaka.
Kamilą32

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: Kamilą32 »

Dowiedz się jak zdobyć nowe umiejętności i wiedzę z zakresu programu MS Excel. Na kursexcel.pl
znajduje się każdy poziom zaawansowania co pozwoli Ci na odpowiednie dopasowanie do prowadzonego szkolenia.
To ciekawa alternatywa jako szkolenia prowadzone online.
Polecam!
Awatar użytkownika
zukker
Posty: 130
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:39

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: zukker »

Bardzo ważne jest rozwijanie się już od jak najwcześniejszych etapów . Tutaj https://edunet-poland.pl/oferta/ksztalcenie-zawodowe/ można poczytać o kształceniu zawodowym - młodzież będąc jeszcze w szkole jest przyuczana do wykonywania działań na stanowisku w danym przedsiębiorstwie
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: Katarzyna78 »

Czym jest Zdalny Certyfikat UX-PM?
Certyfikat kierowany jest do wszystkich tych, którzy chcą:
- Wykorzystywać metodykę projektowania zorientowanego na użytkownika podczas tworzenia produktów i usług.
- Integrować narzędzia i metody UX w celu podnoszenia jakości produktów i efektywności procesów.
-Decydować, gdzie i kiedy inwestować w UX oraz jak śledzić skuteczność tych działań.
Zainteresowanych zapraszam https://ux-pm.pl .
Serdecznie polecam.
Awatar użytkownika
kasjopeja
Posty: 115
Rejestracja: 21 sty 2020, 10:53

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: kasjopeja »

Rozwijanie i szkolenia to jedno, ale warto też raz na jakiś czas organizować różnego rodzaju audyty :) my się właśnie przymierzamy do audytu z zakresu ochrony środowiska https://bhphaczkowska.pl/ochrona-srodowiska/ ta firma coś takiego ogarnia, a wiemy że warto, bo robią tez u nas szkolenia bhp
mórarz

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: mórarz »

Centrum Edukacji Ekspert https://ekspert-edu.pl/# przedstawiło mi bardzo atrakcyjną ofertę. Policealne studium zawodowe pozwoliło mi na bezpłatne kształcenie a to faktycznie pozwoliło na znalezienie nowej pracy. Studium dotyczyło poszerzenia kompetencji jako technik administracji . Wprost postawiło mnie to na nogi!
esrą

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: esrą »

jeśli chcesz w jakiś sposób podziękować swoim pracownikom za udział w projekcie to pomyśl nad czekoladkami z Chocolissimo. One są niezwykle smaczne, ładnie wyglądają i co najważniejsze poprawią Twoim pracownikom humor, w końcu pokazujesz, że doceniasz i chcesz jak najlepszej współpracy z nimi.
Baśka

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: Baśka »

Może warto pomyśleć o szkoleniach dla leaderów oraz mangerów z oferty https://ux-pm.pl/ . Skierowana jest właśnie do Was. Treść szkolenia podzielona jest na 3 obszary (teorii, warsztatów rozwiązujących problemy, analizy case study). Międzynarodowy egzamin odbywa się bezpośrednio po 3 dniu szkolenia.
kaska89

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: kaska89 »

kinguś pisze: ↑09 cze 2021, 19:22 Ostatnio postawiłam na swój rozwój i podszkoliłam się z zakresu pierwszej pomocy . Zapisałam się na szkolenie przez internet tutaj https://www.bhp-center.com.pl/pierwsza-pomoc/ . Zajęcia prowadzone są przez zawodowych ratowników medycznych. Każdy uczestnik otrzymuje imienne zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu.
Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w swoj biznes? Mysle o szkoleniach dla pracowników. Chętnie poznam wasze opinie na temat tego działu i szkoleń https://leadership-center.pl/blog/microsoft-teams/ ? Proszę o wasze opinie, ponieważ zalezy mi na tym,by cały czas rozwijać swoją firmę. Pozdrawiam.
Kaśka

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: Kaśka »

Jeszcze niedawno pojęcie "realizacja celów biznesowych" była dla mnie abstrakcją. Generalnie rozkładając to na pojedyncze słowa wiedziałam, co znaczy, jednak przewidywanie i zarządzanie nimi kompletnie mnie przerażało. Zmieniło to szkolenie jakie odbyłam poprzez https://uxupgrade.pl/szkolenia/mierniki-ux . Po szkoleniu posiadam narzędzia ułatwiające poprawę wartości mierników i reakcję na ich zmiany. Umiem sprawić, że prace UX przekładają się na wyniki biznesowe.
Ola88

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: Ola88 »

Tak, inwestuję w swój rozwój poprzez różnorodne szkolenia. Uważam, że ciągłe doskonalenie umiejętności jest kluczowe dla znalezienia lepszej pracy i osiągnięcia sukcesu zawodowego.
Kozioł

Re: Rozwijanie i szkolenia

Post autor: Kozioł »

Dla profesjonalistów poszukujących rozwoju umiejętności menadżerskich, oferta dostępna pod adresem https://4grow.pl/ obejmuje specjalistyczne szkolenia. Programy te są skonstruowane tak, aby zintegrować teorię z praktyką, wykorzystując najnowsze techniki coachingowe. Szkolenia te pozwalają uczestnikom na zdobycie cennych umiejętności potrzebnych do efektywnego zarządzania zespołem.
ODPOWIEDZ