Rozliczyliście się już za ubiegły rok?

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Remek
Posty: 43
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:19

Rozliczyliście się już za ubiegły rok?

Post autor: Remek »

Wiele osób już rozliczyła się z ubiegłego roku, ale część zapominalskich jeszcze nie. Przy okazji robienia tego można by było pomyśleć o przekazaniu 1% podatku na pomoc Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Jej podopiecznymi są chore dzieci i ich rodziny. Fundacja organizuje różnego rodzaju akcje, aby zbierać fundusze na ich wsparcie i leczenie. Może także dacie im szansę na zdrowie i szczęście?
Awatar użytkownika
kamciao
Posty: 68
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:30

Re: Rozliczyliście się już za ubiegły rok?

Post autor: kamciao »

Pewnie że tak. Ostatnio zaczęłam się interesować charetatywnym wsparciem dla najmłodszych. Póki nie zgłębi się tego tematu, to nie wiesz, ile dzieciaczków potrzebuje pomocy a Wystarczy tak niewiele. Istnieje bardzo fajna fundacja, która udziela wsparcia dla rodzin, w których jest chorujące poważnie dziecko http://szlachetnygest.pl/ . Regularnie wspieram ich akcje i Wam też polecam!
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 352
Rejestracja: 31 sie 2019, 15:49

Re: Rozliczyliście się już za ubiegły rok?

Post autor: mczay »

Mnie zastanawia w jaki sposób się rozliczaliście? Ja w tym roku rozliczenie wciąż mam przed sobą i ciągle zastanawiam się czy warto jest skorzystać z programu do rozliczenia PIT 28 online dostępnego na stronie: https://www.podatnik.info/program_do_pit/pit-28 . Same informacje z tej strony wydają mi się być niezwykle przydatne.
Awatar użytkownika
boyce233
Posty: 209
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:31

Re: Rozliczyliście się już za ubiegły rok?

Post autor: boyce233 »

Kiedyś korzystałem z pomocy księgowej przy najmniejszych rzeczach dotyczących podatków. Teraz nauczyłem się większej samodzielności i na przykład jestem w stanie sam przeprowadzić rozliczenie PIT 37 w sposób elektroniczny. Zachęcił mnie do tego artykuł https://www.portel.pl/strefa-biznesu/ro ... 23227?sh=1 . A Wy jak się rozliczacie?
ODPOWIEDZ