Remonty

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
aluś94343

Remonty

Post autor: aluś94343 »

Od czego zacząć remont mieszkania? Lepiej samodzielnie, czy komuś to zlecić? Jak znaleźć taką dobrą ekipę remontową, która zrobi wszystko jak należy? Polećcie mi jakieś rozwiązania! Będę wdzięczna za propozycje! Muszę znaleźć prawdziwych profesjonalistów. Polecajcie!
boyś233

Re: Remonty

Post autor: boyś233 »

Co do ekipy remontowej, to też radzę wybrać fachowców, a więc tylko tych, którzy mają referencje, czy mogą pochwalić się wykonanymi remontami. Po zdjęciach na stronie Arkada widać, że wszystko jest starannie wykonane - będą dobrym wyborem. Musicie sobie wszystko sprawdzić.
bońi03

Re: Remonty

Post autor: bońi03 »

Im większy remont, tym trudniej go zaplanować, podstawa to plan przebiegu remontu i kosztorys. Do większego remontu lepiej wynająć ekipę, byle doświadczoną, w Będzinie dobre opinie ma http://arkada-architektura.pl/pl/ - mają świetny zespół, a na ich stronie można obejrzeć ich realizacje i samemu się przekonać.
Żuczek

Re: Remonty

Post autor: Żuczek »

Do remontu trzeba się odpowiednio przygotować i wszystko zaplanować. Z doświadczenia wiem, że trzeba się przygotować na różne okoliczności i mieć w zanadrzu plan B. Warto wcześniej poszukać i poczytać artykuły na ten temat. Jeśli planujecie malowanie ścian, to polecam zajrzeć tuta: https://citymeble.com/gdansk/wykonczeni ... 87,pl.html , znajdziecie artykuł na temat sposobów na wykończenie ścian, których jest bardzo wiele.

płytki łazienkowe lorena
ODPOWIEDZ