Remonty

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
aluś94343

Remonty

Post autor: aluś94343 »

Od czego zacząć remont mieszkania? Lepiej samodzielnie, czy komuś to zlecić? Jak znaleźć taką dobrą ekipę remontową, która zrobi wszystko jak należy? Polećcie mi jakieś rozwiązania! Będę wdzięczna za propozycje! Muszę znaleźć prawdziwych profesjonalistów. Polecajcie!
boyś233

Re: Remonty

Post autor: boyś233 »

Co do ekipy remontowej, to też radzę wybrać fachowców, a więc tylko tych, którzy mają referencje, czy mogą pochwalić się wykonanymi remontami. Po zdjęciach na stronie Arkada widać, że wszystko jest starannie wykonane - będą dobrym wyborem. Musicie sobie wszystko sprawdzić.
bońi03

Re: Remonty

Post autor: bońi03 »

Im większy remont, tym trudniej go zaplanować, podstawa to plan przebiegu remontu i kosztorys. Do większego remontu lepiej wynająć ekipę, byle doświadczoną, w Będzinie dobre opinie ma http://arkada-architektura.pl/pl/ - mają świetny zespół, a na ich stronie można obejrzeć ich realizacje i samemu się przekonać.
Żuczek

Re: Remonty

Post autor: Żuczek »

Do remontu trzeba się odpowiednio przygotować i wszystko zaplanować. Z doświadczenia wiem, że trzeba się przygotować na różne okoliczności i mieć w zanadrzu plan B. Warto wcześniej poszukać i poczytać artykuły na ten temat. Jeśli planujecie malowanie ścian, to polecam zajrzeć tuta: https://citymeble.com/gdansk/wykonczeni ... 87,pl.html , znajdziecie artykuł na temat sposobów na wykończenie ścian, których jest bardzo wiele.
lekto

Re: Remonty

Post autor: lekto »

Jeśli chodzi o planowanie prac remontowych, zarządzanie usuwaniem odpadów jest kluczowym aspektem, którego nie można pominąć. Aby zapewnić bezproblemowy proces, najlepiej zdecydować się na kontener na gruz łódź od DKM-Odpady. Firma ta zapewnia konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji, co czyni ją idealnym wyborem w zakresie zarządzania odpadami.
copli

Re: Remonty

Post autor: copli »

A jak Wy montujecie schody w domu na przykład? Nie wiem, czy to się wkręca? No wiecie, widziałam coś takiego jak klej do montażu schodów i nie wiem, czy mam to stosować, czy niekoniecznie? Jak to wygląda? Mam nadzieję, że znajdziemy wszystko na poziomie wysokiego działania, ale czekam na wskazówki od was.
alla

Re: Remonty

Post autor: alla »

Sama od jakiegoś czasu myślę o tym by postawić na profesjonalne lakiery do drewna . Właśnie bardzo wiele osób zachwalało sobie ofertę tego producenta, ponieważ można tutaj kupić faktycznie bardzo dobrej jakości lakiery i to w dobrych cenach.
wkatarzyna

Re: Remonty

Post autor: wkatarzyna »

Jestem w trakcie remontu swojego domu i zastanawiam się, czy na zewnątrz nie dać schodów. Zainteresowały mnie schody granitowe Poznań. Czy ktoś z Was ma może takie i może mi powiedzieć, jak się sprawdzają?
trollla

Re: Remonty

Post autor: trollla »

Jaki silikon sanitarny w tubce byście dziś kupili, mogąc je wybierać? Naprawdę sobie to odnotowuję, ale nie wiem. Stąd może warto po prostu razem podziałać? Dajcie info, bo jak wiadomo, wszystko ma swój cel i ja muszę wiedzieć, co i jak i dlaczego.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 76
Rejestracja: 13 mar 2019, 17:46

Re: Remonty

Post autor: kasiunia »

Podstawowe pytanie - czy remonty w waszych domach wykonujecie samodzielnie czy zlecacie te prace firmom budowlanym? Wiele prac można wykonać bez problemu we własnym zakresie i tym samym zaoszczędzić sporo pieniędzy. Czy wiecie na przykład jak pomalować poddasze , czyli pomieszczenie, gdzie mogą pojawić się tzw. skosy ? To nie jest problem a jedynie trzeba dowiedzieć się jak to zrobić dobrze, ot cała filozofia.
ODPOWIEDZ