Remont łazienki

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
maciej_97
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2020, 16:22

Remont łazienki

Post autor: maciej_97 »

Przygotowuję się do gruntownego remontu łazienki w domu, szukam inspiracji i pomysłów na ciekawą aranżację wnętrza. Czy możecie mi polecić sklepy, które oferują nietypowe płytki ceramiczne? Chciałabym znaleźć coś wyjątkowego ;-)
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 146
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:09

Re: Remont łazienki

Post autor: pukla123 »

podczas ostatniego remontu w łazience zamawialismy nowe płytki, padło na ten sklep https://www.twojelazienki.pl/ceramika-p ... asowe.html i nie żałujemy, Bardzo dobra jakość, a cena przystępna. Jeszcze nam rabat dorzucili.:) Także miłe zaskoczenie

koszenie trawnika bez kosza
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 29
Rejestracja: 10 gru 2019, 21:46

Re: Remont łazienki

Post autor: Aligru »

Warto pamiętać o dobrym oświetleniu naszej nowej łazienki :)
Awatar użytkownika
RuperCezik
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2020, 16:49

Re: Remont łazienki

Post autor: RuperCezik »

A jak często robicie taki remont?
Awatar użytkownika
loromer55
Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2020, 6:47

Re: Remont łazienki

Post autor: loromer55 »

Najlepiej do takiego remontu zatrudnić jakąś sprawdzoną ekipę


_________________
okna świdnica
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Remont łazienki

Post autor: Eliza »

Jeśli planujecie kompleksowy remont Waszej łazienki, to zapewne będzie Wam potrzebny również jakiś dobry glazurnik koszalin ma na przykład taką firmę Bautom, która ma takich specjalistów ;) Tak więc jeśli jesteście z tych właśnie okolic, to polecam się z ta firmą skontaktować i omówić szczegóły dotyczące remontu Waszej łazienki ;)
Otóż

Re: Remont łazienki

Post autor: Otóż »

Oj macie rację z tym, że wybór wyposażenia kuchni, to nie taka prosta sprawa. Ja swoich wymarzonych mebli szukałam z mężem z pół roku :( Znajoma poleciła nam w końcu https://www.stolkar.pl/pl/ i dzięki temu udało mi się zamówić najlepsze meble do swojego mieszkania :) wybór mają ogromny, wiec każdy znajdzie coś dla siebie.
kaśka

Re: Remont łazienki

Post autor: kaśka »

Eliza pisze: ↑03 maja 2021, 21:35 Jeśli planujecie kompleksowy remont Waszej łazienki, to zapewne będzie Wam potrzebny również jakiś dobry glazurnik koszalin ma na przykład taką firmę Bautom, która ma takich specjalistów ;) Tak więc jeśli jesteście z tych właśnie okolic, to polecam się z ta firmą skontaktować i omówić szczegóły dotyczące remontu Waszej łazienki ;)
firma bautom to zwykli złodzieje... nie płaca faktur, nie wysyłają towaru na czas
aśka

Re: Remont łazienki

Post autor: aśka »

kaśka pisze: ↑24 lip 2021, 17:30
Eliza pisze: ↑03 maja 2021, 21:35 Jeśli planujecie kompleksowy remont Waszej łazienki, to zapewne będzie Wam potrzebny również jakiś dobry glazurnik koszalin ma na przykład taką firmę Bautom, która ma takich specjalistów ;) Tak więc jeśli jesteście z tych właśnie okolic, to polecam się z ta firmą skontaktować i omówić szczegóły dotyczące remontu Waszej łazienki ;)
firma bautom to zwykli złodzieje... nie płaca faktur, nie wysyłają towaru na czas
mało tego nie dość ze nie wysyłają towaru to jeszcze nie oddają kasy
drożdżówka1

Re: Remont łazienki

Post autor: drożdżówka1 »

Pamiętaj też o sprzętach niezbędnych do tej łazienki. Przede wszystkim o pralce. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci pralkę Electroluxa z serii Perfect Care. Mam taką w swojej łazience i jestem z niej naprawdę bardzo zadowolona. Electrolux w tej serii ma także świetne suszarki.
ODPOWIEDZ