Psycholog dziecięcy Łódź

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Dora
Posty: 59
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:27

Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Dora »

Czy możecie kogoś takiego mi polecić? Zależy mi na tym, aby znał się na leczeniu dzieci. Wydaje mi się, że syn cierpi na autyzm i chciałabym, aby ktoś z wiedzą i doświadczeniem go zdiagnozował. A może wybiorę się do http://centrum-futurum.pl/, może znacie to miejsce?
Awatar użytkownika
fanaberia33
Posty: 168
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:01

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: fanaberia33 »

Wiem, że w klinice Psychomedic Łódź mają wieku świetnych specjalistów. Może z nimi się skontaktuj? Konkretnego lekarza Ci nie polecę, ale jak zadzwonisz z pewnością doradzą odpowiedniego specjalistę. Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-lodz/ masz więcej infor o tej klinice, a tutaj 42 644 44 44 bezpośredni numer telefonu.
Awatar użytkownika
kolejka
Posty: 8
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:55

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: kolejka »

Zajrzyj też na stronę poradni Salomon: http://www.poradniasalomon.pl/. Oni nie prowadzą stricte terapii dziecięcych ale może terapia rodzinna byłaby tu dobrym pomysłem? Daj znać co o tym sądzisz.
Gałas

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Gałas »

Polecić mogę poradnię https://wetalk.pl Mojej córce pomogli z problemami z jakimi się spotkała w szkole ze strony rówieśników. Sesje odbywały się przez internet, co moim zdaniem jest komfortowym rozwiązaniem dla dziecka, które w takiej formie mniej się stresuje rozmową i łatwiej otwiera.
ODPOWIEDZ