Psycholog dla dziecka

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
bambi
Posty: 54
Rejestracja: 08 sty 2019, 14:13

Psycholog dla dziecka

Post autor: bambi »

Jeśli chodzi o psychologa dla dzieci to trzeba znaleźć kogoś zaufanego. Kogoś kto będzie miał do nich odpowiednie podejście. Takich wyspecjalizowanych psychologów dla dzieci i młodzieży znajdziecie w Centrum Futurum w Łodzi: http://centrum-futurum.pl/ . Polecam się zainteresować.
Awatar użytkownika
enterke
Posty: 113
Rejestracja: 28 maja 2019, 10:57

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: enterke »

Psycholog dla dziecka na pewno musi mieć odpowiednie podejście i doświadczenie. W PsychoMedic w Łodzi można znaleźć dobrych specjalistów. Chodzi o to, żeby mieć pewność, że on pomoże dziecku. Tu pod numerem telefonu 42 644 44 44 da się umówić na wizytę.
Awatar użytkownika
Dora
Posty: 53
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:27

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Dora »

Gabinet Poznanie też ma w swojej ofercie terapię dzieci i młodzieży. Zajrzyj na ich stronę https://poznanie-psychoterapia.pl/terap ... mlodziezy/ gdzie znajdziesz wszystkie ważne informacje na ten temat. Możesz też zadzwonić i dopytać.
Awatar użytkownika
Winiett
Posty: 221
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:37

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Winiett »

Może w szkole też można liczyć na jakąś pomoc w tym kierunku z ich strony? Jednak jak coś niepokojącego się dzieje to i tak warto wziąć sprawę w swoje ręce. Tu porania Salomon http://poradniasalomon.com.pl/psychiatria/ ma bardzo szeroką ofertę pomocy psychologicznej, także i psychiatrycznej. Jest to poradnia z Łodzi, mieści się przy ulicy Piotrkowskiej. Przyjmuje tu wielu doświadczonych specjalistów z różnych specjalizacji.
Awatar użytkownika
Lecter
Posty: 161
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:06

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Lecter »

Może na https://psychoproblem.wordpress.com/ znajdziecie pomoc? To ciekawy blog, gdzie poruszana jest tematyka m.in. psychologii dziecięcej. Jak dla mnie warto takie blogi przeglądać, ponieważ są dobrym źródłem wiedzy.

stożek iso 40
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 76
Rejestracja: 19 lip 2019, 22:41

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: fiona45 »

Każdy będzie szukał ciekawego rozwiązania blisko adresu zamieszkania, aby pomóc dziecku. Ale czasem warto przejechać dalej a trafić do profesjonalnego miejsca. Super oferty mają w klinice PsychoMedic Łódź . Akurat wiele znajomych o nich dobrze mówi co korzystali, bo u dzieci różne problemy mogą być psychologiczne.
Awatar użytkownika
malaga
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: malaga »

w Warszawie kogo byscie polecili?
Awatar użytkownika
zukker
Posty: 130
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:39

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: zukker »

przy Centrum CBT na Mokotowie, Ursynowie i Legionowie są ośrodki opieki psychologicznej gdzie są udzielane bezpłatne porady dla dzieci i młodzieży - tam polecam najbardziej. nie jest skierowanie potrzebne, tylko dzwonisz i umawiasz się na wizytę
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: lasend »

Widziałem fajną stronę o tej tematyce
https://psychologia-solutio.pl/
harnaś74

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: harnaś74 »

Pomoc psychologiczna dla dzieci jest równie ważna jak i dla dorosłych. Nigdy nie należy lekceważyć pierwszych sygnałów dawanych przez dziecko, bo jego problemy mogą źle wpłynąć na jego przyszłość. Ja w przypadku mojego syna poprosiłem o pomoc specjalistę psychologa ze Śródmieścia w Warszawie, bo wolałem dmuchać na zimne, w końcu to jeszcze dziecko, które nie może zostać pozostawione bez pomocy.
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: kocenka »

U mojego syna ponad rok temu zaobserwowałam dziwne zachowania, co po diagnozie okazało się zaburzeniami lękowymi. Tu po pomoc zgłosiłam dziecko do Centrum Medycznego Damiana , w którym sama się leczę. W oddziale centrum zdrowia psychicznego https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ , już po kilku sesjach widziałam poprawę, a syn zachowuje się zupełnie inaczej, bardziej spokojnie, przewidywalnie.
Karaś

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Karaś »

Idealnym rozwiązaniem dla dziecka będzie psycholog online, wtedy dziecko na pewno będzie się mniej wstydzić i szybciej się otworzy. Jednak w domu czuje się bezpieczniej i bardziej komfortowo. Tu https://wetalk.pl masz namiar na bardzo dobrą poradnie psychologiczną online.
ODPOWIEDZ