Psycholog dla dziecka

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
bambi
Posty: 66
Rejestracja: 08 sty 2019, 14:13

Psycholog dla dziecka

Post autor: bambi »

Jeśli chodzi o psychologa dla dzieci to trzeba znaleźć kogoś zaufanego. Kogoś kto będzie miał do nich odpowiednie podejście. Takich wyspecjalizowanych psychologów dla dzieci i młodzieży znajdziecie w Centrum Futurum w Łodzi: http://centrum-futurum.pl/ . Polecam się zainteresować.
Awatar użytkownika
enterke
Posty: 113
Rejestracja: 28 maja 2019, 10:57

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: enterke »

Psycholog dla dziecka na pewno musi mieć odpowiednie podejście i doświadczenie. W PsychoMedic w Łodzi można znaleźć dobrych specjalistów. Chodzi o to, żeby mieć pewność, że on pomoże dziecku. Tu pod numerem telefonu 42 644 44 44 da się umówić na wizytę.
Awatar użytkownika
Dora
Posty: 59
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:27

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Dora »

Gabinet Poznanie też ma w swojej ofercie terapię dzieci i młodzieży. Zajrzyj na ich stronę https://poznanie-psychoterapia.pl/terap ... mlodziezy/ gdzie znajdziesz wszystkie ważne informacje na ten temat. Możesz też zadzwonić i dopytać.
Awatar użytkownika
Winiett
Posty: 221
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:37

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Winiett »

Może w szkole też można liczyć na jakąś pomoc w tym kierunku z ich strony? Jednak jak coś niepokojącego się dzieje to i tak warto wziąć sprawę w swoje ręce. Tu porania Salomon http://poradniasalomon.com.pl/psychiatria/ ma bardzo szeroką ofertę pomocy psychologicznej, także i psychiatrycznej. Jest to poradnia z Łodzi, mieści się przy ulicy Piotrkowskiej. Przyjmuje tu wielu doświadczonych specjalistów z różnych specjalizacji.
Awatar użytkownika
Lecter
Posty: 161
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:06

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Lecter »

Może na https://psychoproblem.wordpress.com/ znajdziecie pomoc? To ciekawy blog, gdzie poruszana jest tematyka m.in. psychologii dziecięcej. Jak dla mnie warto takie blogi przeglądać, ponieważ są dobrym źródłem wiedzy.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 76
Rejestracja: 19 lip 2019, 22:41

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: fiona45 »

Każdy będzie szukał ciekawego rozwiązania blisko adresu zamieszkania, aby pomóc dziecku. Ale czasem warto przejechać dalej a trafić do profesjonalnego miejsca. Super oferty mają w klinice PsychoMedic Łódź . Akurat wiele znajomych o nich dobrze mówi co korzystali, bo u dzieci różne problemy mogą być psychologiczne.
Awatar użytkownika
malaga
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: malaga »

w Warszawie kogo byscie polecili?
Awatar użytkownika
zukker
Posty: 130
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:39

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: zukker »

przy Centrum CBT na Mokotowie, Ursynowie i Legionowie są ośrodki opieki psychologicznej gdzie są udzielane bezpłatne porady dla dzieci i młodzieży - tam polecam najbardziej. nie jest skierowanie potrzebne, tylko dzwonisz i umawiasz się na wizytę
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: lasend »

Widziałem fajną stronę o tej tematyce
https://psychologia-solutio.pl/
harnaś74

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: harnaś74 »

Pomoc psychologiczna dla dzieci jest równie ważna jak i dla dorosłych. Nigdy nie należy lekceważyć pierwszych sygnałów dawanych przez dziecko, bo jego problemy mogą źle wpłynąć na jego przyszłość. Ja w przypadku mojego syna poprosiłem o pomoc specjalistę psychologa ze Śródmieścia w Warszawie, bo wolałem dmuchać na zimne, w końcu to jeszcze dziecko, które nie może zostać pozostawione bez pomocy.
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: kocenka »

U mojego syna ponad rok temu zaobserwowałam dziwne zachowania, co po diagnozie okazało się zaburzeniami lękowymi. Tu po pomoc zgłosiłam dziecko do Centrum Medycznego Damiana , w którym sama się leczę. W oddziale centrum zdrowia psychicznego https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ , już po kilku sesjach widziałam poprawę, a syn zachowuje się zupełnie inaczej, bardziej spokojnie, przewidywalnie.
Karaś

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Karaś »

Idealnym rozwiązaniem dla dziecka będzie psycholog online, wtedy dziecko na pewno będzie się mniej wstydzić i szybciej się otworzy. Jednak w domu czuje się bezpieczniej i bardziej komfortowo. Tu https://wetalk.pl masz namiar na bardzo dobrą poradnie psychologiczną online.
ODPOWIEDZ