Praca w Holandii

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 87
Rejestracja: 13 mar 2019, 17:46

Praca w Holandii

Post autor: kasiunia »

Mam kilku znajomych, którzy nie podjęli jeszcze pracy w Polsce.Co jakiś czas, okresowo wyjeżdżają do pracy w Holandii.Wyjazdy zarobkowe organizuje im agencja pracy In Person - https://inperson.pl/ .Agencja ,co raczej oczywiste załatwia pracę ale także ubezpieczenie i zakwaterowanie.Bardzo ważną sprawą jest moim zdaniem możliwość uzyskania pomocy od polskiego koordynatora, który rezyduje na miejscu w Holandii.
Awatar użytkownika
czarna
Posty: 246
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:01

Re: Praca w Holandii

Post autor: czarna »

Praca za granicą to faktycznie bardzo dobra opcja. Mnie jedynie zastanawia to, jak wyglądają tam kwestie podatkowe? Podobno w każdym kraju przepisy są inne, a nie da się ukryć - że przy tylu formalnościach można się pogubić. Chyba dobrą opcją będzie skorzystanie z pomocy takiej firmy jak https://all-tax.pl/ która zajmuje się kwestiami podatkowymi.
Awatar użytkownika
fanaberia33
Posty: 168
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:01

Re: Praca w Holandii

Post autor: fanaberia33 »

Holandia to ciągle popularny kierunek wśród polskich pracowników. Dlatego warto rozejrzeć się za najlepszą agencją pracy, która pomoże nam tam znaleźć zatrudnienie. Ja znalazłam PrismaWorx https://prismaworx.pl/ . Oferują pracę przy produkcji, w magazynach czy w szklarniach. Praca na godziny, jest dla kobiet i mężczyzn, wypłata przychodzi regularnie. Nie trzeba myśleć o zakwaterowaniu, bo pracownicy mieszkają w komfortowych warunkach w domkach. Umowy, jasne warunki współpracy - dbają o wszystko.
tigełekso

Re: Praca w Holandii

Post autor: tigełekso »

Podczas poszukiwania praca za granicą warto odwiedzić serwis ogłoszeniowy Rekin.com. Znajdziemy tam szeroką gamę ofert pracy za granicą. Szeroka gama profesji spowoduje, że z pewnościa każdy znajdzie coś dla siebie. Gdy już wybierzemy ofertę, to wystarczy już tylko wysłać swoje CV.
Myleś

Re: Praca w Holandii

Post autor: Myleś »

Szukając pomocy dobrego biura rachunkowego to weź pod uwagę https://aangifte24.com/ która zawsze mi pomaga w tym zakresie, aby zrobić to dokładnie w przypadku rozliczeń z podatków od pracy za granicą, żeby nie było później błędów ale i też udało się uzyskać odpowiedni zwrot podatku. Sama na pewno bym sobie z tym nie poradził, bo jednak wymaga znajomości danego prawa podatkowego i wielu wniosków.
chyłek

Re: Praca w Holandii

Post autor: chyłek »

A mi się udało znaleźć pracę w naszym kraju i mnie to bardzo cieszy. Znajomy podrzucił mi linka do ogłoszeń tej firmy https://imex-logistics.pl/Praca.html bo sam u nich pracuje i jest zadowolony. Firma bardzo się rozwija i moim zdaniem warto w takich miejscach zacząć pracować

odcienie fluidu
Dryś

Re: Praca w Holandii

Post autor: Dryś »

Ja również zdecydowałem się na wyjazd do pracy za granicę i zdecydowanie jestem z tego wyboru zadowolony. Tym bardziej, ze szybko znalazłem pracę w Holandii z pomocą agencji https://hollandcontracting.pl/ gdzie trafiłam na świetną ofertę pracy i szczerze mówiąc jestem zachwycona z wyboru. Pracę mam świetną, zarobki są dobre, a poza tym ekipa też mega przyjazna!
ODPOWIEDZ