Praca jako Trener Personalny?

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 164
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:32

Praca jako Trener Personalny?

Post autor: maksik »

Czy ktoś z Was pracuje jako trener personalny i może podzielić się opinią? Na https://health-factory.pl/ dostępne są szkolenia właśnie dla trenerów. Sport od zawsze był moją pasją i zastanawiam się nad tym, by iść w kierunku pasji. Czy warto?
Awatar użytkownika
aktywna
Posty: 253
Rejestracja: 20 sty 2019, 14:08

Re: Praca jako Trener Personalny?

Post autor: aktywna »

A może zamiast pracować jako trener personalny wolisz zarobić duże pieniądze w krótkim czasie i podjąć pracę zagranicą w ogrodnictwie. Świetne oferty ma ta agencja http://www.faspacking.pl/pl/ która specjalizuje się w tej dziedzinie. Jako profesjonaliści oprócz legalnej pracy organizują dowóz oraz zakwaterowanie na miejscu. Pokazuje to że dbają o pracownika i służą pomocą w każdej sytuacji.
Awatar użytkownika
Alicja009
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2020, 12:16

Re: Praca jako Trener Personalny?

Post autor: Alicja009 »

Poszukaj może znajdziesz na jakimś portalu z ofertami pracy jak tutaj: http://gowork.pl/praca/szczecin;l
rośka

Re: Praca jako Trener Personalny?

Post autor: rośka »

A sprawdź jeszcze kursy w https://health-factory.pl/ . Kurs składa się z 5 weekendowych zjazdów. Jest 70 godzin zajęć pod okiem praktyków. Są też zajęcia z fizjoterapeutami. Plan kursu to 9 modułów tematycznych min.: trening medyczny, trening funkcjonalny, wywiad z klientem, planowanie treningu, dietetyka. Słowem: kształcą kompleksowo!
włóż

Re: Praca jako Trener Personalny?

Post autor: włóż »

Osobom które chcą się odchudzić osobiście doradzam skorzystać z oferty trenera personalnego i indywidualnego trybu ćwiczeń. Po pierwsze dostajesz indywidualny zestaw ćwiczeń i dietę a po drugie ćwiczysz pod okiem profesjonalisty więc wszystko jest korygowane na bieżąco. Polecam zapoznać się z ofertą https://wytworniasylwetki.pl/ zwłaszcza osobom z Białegostoku
żółt

Re: Praca jako Trener Personalny?

Post autor: żółt »

Polecam kurs trenera personalnego od https://health-factory.pl/ . Duża wiedza, 9 modułów tematycznych, 70 godzin zajęć pod okiem praktyków. Przygotowują kompleksowo do pracy trenerskiej i to się ceni.
treningś32

Re: Praca jako Trener Personalny?

Post autor: treningś32 »

Szukasz extra źródeł motywacji ale nie wiesz w którym kierunku się chcesz rozwijać ? praca trenera personalnego nie jest łatwa . Możesz jak zapiszesz się na trener personalny w jaki sposób zarabiać to dowiesz się jak powinieneś organizować swoją pracę, jak obsługiwać swoich klientów. Może dowiesz się jakie błędy dotyczhcas popełniałeś przy konsultacjach z klientem. Może ci Pani Katarzynna wspomóc dobrymi radami płynącymi z długoletniego doświadczenia.
Awatar użytkownika
Winiett
Posty: 221
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:37

Re: Praca jako Trener Personalny?

Post autor: Winiett »

Nic tylko szukać ofert pracy, wydaje mi się, że popyt jest duży, ale też dużo osób pracuje właśnie w tym zawodzie. Ja aktualnie szukam pracy w Katowicach i jest tu całkiem sporo ofert. Sprawdź sobie stronkę https://katowice.geopraca.pl/oferty-pracy/katowice/ jest to portal z lokalnymi ogłoszeniami o pracę.
ODPOWIEDZ