Polecony kurier

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Rapsodia
Posty: 127
Rejestracja: 15 sty 2019, 18:10

Polecony kurier

Post autor: Rapsodia »

Czy Wy też sprawdzacie zawsze wiarygodność firmy kurierskiej, przed wysłaniem paczki? Będę pierwszy raz wysyłała rzeczy za granicę i wolałabym, żeby ktoś mi polecił jakiegoś kuriera. Pamiętam, jak siostra korzystała z takich usług i bardzo się zawiodła, bo jej paczka w ogóle nie dotarła do adresata. Nie chcę, żeby mnie też to spotkało, dlatego wolę się Was poradzić.
Awatar użytkownika
tuptus
Posty: 70
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:18

Re: Polecony kurier

Post autor: tuptus »

Dobrze jest sprawdzić firmę zanim zdecydujemy się skorzystać z ich usług. No chyba,że masz namiary na firmę od znajomych to wiadomo,że w takim przypadku możesz im zaufać. My bardzo często wysyłamy paczki i to nawet za granicę, gdyż mamy dużą rodzinę. Ostatnio nawet wysyłaliśmy paczkę do Irlandii za pomocą firmy Speedpack https://www.speedpack.com.pl/. Jak dla mnie są rzetelną i uczciwą firmą, dlatego mogę Ci ją polecić
Awatar użytkownika
Remek
Posty: 43
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:19

Re: Polecony kurier

Post autor: Remek »

Dla mnie najlepszym źródłem wiarygodności jest zdanie osób, które mogą ją potwierdzić. Dlatego wezmę pod uwagę dobrą opinię o firmie Speedpack. Szukam obecnie transportu dla moich produktów i zupełnie nie wiedziałam, na jakie usługi się zdecydować. Teraz już wiem i jestem przekonana, że ta firma jest faktycznie rzetelna i profesjonalna. Najważniejsze, że ma wieloletnie doświadczenie, co też już sprawdziłam.
Awatar użytkownika
Rosi
Posty: 277
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: Polecony kurier

Post autor: Rosi »

Jest kilka firm na które warto zwrócić uwagę jeśli chodzi o usługi kurierskie, natomiast najlepiej będzie jeśli po prostu je sobie samodzielnie porównasz. My stawiamy na https://allekurier.pl/cennik/inpost-paczkomaty też z tego względu, że coraz większe grono naszych klientów jest zadowolonych i też idzie to sprawnie. Dlatego mam nadzieję, że i Wam uda się znaleźć odpowiednie rozwiązanie i to zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm :)
Awatar użytkownika
babajaga
Posty: 59
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:46

Re: Polecony kurier

Post autor: babajaga »

Paczkomaty to i może jest dobre rozwiązanie ale jeśli chodzi o wysyłkę paczek mniejszych czy też na terenie kraju. Ale takich o większych gabarytach to nie sądzę byś dała radę wysłać za pomocą paczkomatu. Dlatego też wolę nie ryzykować i wszystkie paczki wysyłam za pośrednictwem SpeedPack. SpeedPack to nie tylko wysłanie paczki kurierem, ale i możliwość śledzenia przesyłki! Umożliwiają kontrolę przesyłek na każdym etapie dostawy. Co jest dodatkowym atutem tej firmy
ODPOWIEDZ