Podręczniki szkolne

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2019, 23:47

Podręczniki szkolne

Post autor: heniutek »

Wiecie może czy któraś księgarnia podręczniki sprzedaje w większych ilościach z dobrymi rabatami? Chcemy w nadchodzącym roku szkolnym zamówić książki z jakiś bardziej znanych księgarni, jak chociażby https://livro.pl/ksiazki/podreczniki-sz ... kacja.html i szukamy sposobu, jak tu można obniżyć ceny książek.
Awatar użytkownika
eweran
Posty: 173
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:04

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: eweran »

Dobre ceny znajdziecie też na https://ksiegarnia.pwn.pl/podrecznik-do-religii jeśli o podręczniki chodzi. Ja to osobiście nie lubię chodzić od księgarni do księgarni, czy od kolejki do kolejki. Przez internet jest znacznie wygodniej i też lepiej na ostatnią chwilę nie zostawiać takich zakupów.
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: Eliza »

A jakie podręczniki Waszym zdaniem najlepiej przygotują do zdania egzaminu maturalnego z chemii? Czytałam ostatnio na stronie https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjn ... owa/chemia o takich właśnie podręcznikach oferowanych przez wydawnictwo Nowa Era. Wydają się bardzo fajne, bo są tak napisane, aby przygotowywać do matury już od pierwszej klasy liceum. A Wy co o nich sądzicie?
Awatar użytkownika
enterke
Posty: 113
Rejestracja: 28 maja 2019, 10:57

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: enterke »

A w ogóle jaką szkołę dla dziecka macie na oku? Patrzyliście na jakąś konkretną? Wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest jedną z lepszych placówek. Nauczyciele, którzy tutaj uczą mają dobre podejście do dzieci i też klasy są mniejsze, więc dzieci będą miały zapewnioną dobrą opiekę.
Awatar użytkownika
ramsaybolton
Posty: 550
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: ramsaybolton »

Ja z kolei śmiało mogę wam polecić tą księgarnię internetową: https://www.taniaksiazka.pl/sekret-hele ... 16718.html. Z tego, co pamiętam to mają tam podręczniki. Asortyment jest naprawdę szeroki, więc na pewno znajdziecie tam coś dla siebie lub dla swoich pociech. Mają naprawdę spoko ceny, więc naprawdę warto tam wejść i sprawdzić w jakich mają cenach rzeczy. Polecam!
Awatar użytkownika
Rapsodia
Posty: 126
Rejestracja: 15 sty 2019, 18:10

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: Rapsodia »

Dla mnie najwygodniej i najtaniej jest kupować podręczniki na Ceneo https://www.ceneo.pl/Podreczniki_szkolne . Pamiętam, jak zawsze męczyło mnie kupowanie książek dla dzieci do szkoły, bo nie wiadomo było czy dostanie się wszystko w jednej księgarni. Teraz wystarczy wejść na stronę, przefiltrować i zamówić. Nawet cenę można wybrać najlepszą. Zero nerwów i biegania po całym mieście.
ODPOWIEDZ