Patenty na reklamę

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
romera
Posty: 91
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:26

Patenty na reklamę

Post autor: romera »

Według mnie wszystko jest zależne od tego czy mamy firmę lokalną czy internetową. Jeżeli jest to biznes lokalny to warto było by zainwestować w ulotki czy plakaty, tak by jak najwięcej osób dowiedziało się o naszej firmie. Widziałem że Drukarnia Diamond Druk http://diamond-druk.pl/ ma ciekawą ofertę na drukowania właśnie tego typu rzeczy
Awatar użytkownika
fiolka99
Posty: 321
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:55

Re: Patenty na reklamę

Post autor: fiolka99 »

Niezależnie od tego na co potrzebujesz, każda firma powinna mieć stały i niezmieniany kapitał, który pomaga jej w utrzymaniu określonego poziomu i standardu. To stabilność daje pewność sukcesu, także ta finansowa. Jeśli nie słyszałeś nigdy o odnawialnej linii finansowania to sprawdź na www.finiata.pl czy nie byłoby to dla Ciebie ciekawe. Jest to rodzaj pożyczki na zasadach karty kredytowej - wypłacasz kiedy chcesz i na co chcesz. Bez poręczycieli czy papierosów, wszystko online. Sprawdź sam/sama!

pierścień karoliny
Awatar użytkownika
katharina
Posty: 107
Rejestracja: 27 lut 2019, 11:03

Re: Patenty na reklamę

Post autor: katharina »

A czy kojarzycie może drukarnie https://cuddruk.pl/ ? Właśnie przypadkiem trafiłam na nich, kiedy szukałam ciekawych form promocji dla mojej firmy. Myślę nad tym, żeby zamówić u nich wizytówki oraz parpiery firmowe, teczki z logo mojej firmy i inne elementy. Praktycznie wszystko chciałabym oznakować. Tak, żeby świadczyło to o tym, że jestem dumna z mojej firmy. A także świadoma niezawodnych, profesjonalnych usług jakie świadczę.
kafar
Posty: 199
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: Patenty na reklamę

Post autor: kafar »

Bez względu na to jaka to firma, trzeba pomyśleć o reklamie w sieci. Większość klientów szuka informacji o produktach w ten sposób. Nie tylko strona internetowa, są różne formy marketingu internetowego z których warto skorzystać. Na przykład kampania http://erzecznik.com.pl/. Ma ona na celu promocję firmy i budowanie pozytywnego wizerunku w sieci poprzez wypowiedzi an forach internetowych z oficjalnych kont rzecznika marki. Takie jawne działania spotykają się z dużą aprobatą wśród klientów. Tym bardziej jeśli zawierają porady.
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Patenty na reklamę

Post autor: lasend »

Aby dowiedzieć się wiecej o tym temacie zajrzyj tutaj: https://wedo.pl/
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 77
Rejestracja: 30 wrz 2019, 16:35

Re: Patenty na reklamę

Post autor: mleczko90 »

Jedyne sensowne formy reklamy to facebook oraz google ads. Niezależnie od branży to można tam działać. Oczywiście pojawią się wyjątki jak w branży prawniczej gdzie są pewne wyklueczenia, ale generalnie to są 2 najlepsze kanały.
Awatar użytkownika
Lecter
Posty: 161
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:06

Re: Patenty na reklamę

Post autor: Lecter »

Ja zdecydowałem się na reklamę zewnętrzną od firmy PRO-KOMP z Piaseczna i była to bardzo dobra decyzja. Dzięki nim szybko pozyskałem wielu nowych klientów, co przełożyło się pozytywnie na mój biznes.
Awatar użytkownika
Aneta76
Posty: 18
Rejestracja: 05 lut 2020, 7:20

Re: Patenty na reklamę

Post autor: Aneta76 »

Dobrym patentem na reklamę jest organizacja programów lojalnościowych lub jakiś konkursów czy loterii, w których klienci mogliby brać udział za pośrednictwem internetu. Nawet jeśli dotąd Twoja firma nie funkcjonowała w sieci to najwyższy czas to zmienić. Takie czasy, że bez tego niemalże nie masz szans na przetrwanie. A narzędzi do wykorzystania jest naprawdę wiele, chociażby coraz popularniejsze czeki BLIK o których wspomniano między innymi w tym artykule https://www.motivationdirect.pl/wpisy-n ... direct,874 Czytanie takich blogów to również dobry pomysł na znalezienie pantów na reklamę.
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Patenty na reklamę

Post autor: lasend »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://wedo.pl/darmowy-audyt-seo/
ODPOWIEDZ