Pakiet medyczny

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
merodi3
Posty: 34
Rejestracja: 22 mar 2019, 14:00

Pakiet medyczny

Post autor: merodi3 »

Ostatnio często korzysta się z takich rozwiązań, zwłaszcza w firmach. Dlatego zastanawiam się nad https://zdrowiewfirmie.pl/lux-med/ . Myślicie, że sprawdzi się w średniej firmie?
Jeśli nie masz zdolności, by wątpić, nie możesz wierzyć.
Awatar użytkownika
Arlie
Posty: 94
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:14

Re: Pakiet medyczny

Post autor: Arlie »

A czy te informacje są sprawdzone http://www.prywatnezdrowie.pl/pakiety-m ... acowniczy/ ? Wyglądasz, jakbyś się na tym znał. Doradź mi coś w tej kwestii, proszę.
Niezależność emocjonalna to potęga, warta milion razy więcej niż niezależność finansowa, która najczęściej pomaga tylko przez pewien czas lub wcale.
Awatar użytkownika
quee
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2019, 21:16

Re: Pakiet medyczny

Post autor: quee »

Niektóre firmy, to wykupują, ale raczej to rzadkość i ma miejsce w większych firmach.
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Pakiet medyczny

Post autor: Katarzyna78 »

Zależy czym się zajmujesz. Jest wiele różnych ofert i różnią się względem profesji wykonywanych przez klienta. Np ostatnio widziałem taką ofertę dla np. marynarzy http://hms-assistance24.com/pakiety-medyczne Może warto zasięgnąć tu jakiejś rady, z tego co widzę jest nr na infolinię.
alutka90

Re: Pakiet medyczny

Post autor: alutka90 »

Wiele osób zastanawia się nad opłacalnością takich pakietów. Polecam zatem przeczytać artykuł https://babskiswiat.com.pl/czy-prywatne ... acaja.html . Częstym problemem jest też to jak wybrać pakiet pod kątem własnych schorzeń. Tymczasem abonamenty są co raz lepiej dostosowane do konkretnych potrzeb pacjentów. Dodatkowo zapewniane są opcjonalne rozszerzenia, dzięki którym pacjent może wskazać badania czy testy, które są mu realnie potrzebne.
Awatar użytkownika
czarna
Posty: 246
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:01

Re: Pakiet medyczny

Post autor: czarna »

Wiesz co, nie bez powodu bardzo dobrą renomą cieszy się FMC Centrum Medyczne w Lodzi. Mają wielu wspanialych specjalistów, dzięki którym powrót do zdrowia przebiega naprawdę szybko.
kafar
Posty: 193
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: Pakiet medyczny

Post autor: kafar »

Mnie zainteresowała oferta https://zdrowie.pzu.pl/ na prywatną kompleksową opiekę medyczną. Oferta jest przygotowana zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych, ceny można sprawdzić na stronie i znaleźć też wskazówki w jaki sposób jest możliwe kupienie pakietu. Można też sprawdzić z jakich usług w ramach NFZ można w takich placówkach korzystać.
Żenia

Re: Pakiet medyczny

Post autor: Żenia »

Ważne jest, aby prywatna opieka zdrowotna oferowała szybki dostęp do diagnostyki. Na https://zdrowie.pzu.pl/ znajdują się informacje o dostępności szybkich badań diagnostycznych, co jest kluczowe dla osób potrzebujących natychmiastowej oceny stanu zdrowia.
owala

Re: Pakiet medyczny

Post autor: owala »

Jeśli chodzi o profilaktykę zdrowotną, medycyna chińska Kraków jest dobrą opcją do rozważenia. Biorąc pod uwagę wzajemne powiązania naszego ciała i natury, może pomóc w utrzymaniu równowagi i zapobieganiu przyszłym problemom zdrowotnym. Bez wątpienia warto o tym pomyśleć, aby być zdrowszym.
ODPOWIEDZ