Oprogramowanie

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Ziółkowski

Oprogramowanie

Post autor: Ziółkowski »

Jeżeli ktoś potrzebuje usług informatycznych polecam tą firmę, która oferuje outsourcing it w Warszawie https://ngsolutions.pl/, współpracuję z nimi od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Szczególnie w dzisiejszych czasach informatycy są bardzo potrzebni właściwie w każdej firmie, plus oczywiście sami nie musimy martwić się w właśnie o takie sprawy jak oprogramowanie bo wszystko wdrażają od początku do końca.
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Oprogramowanie

Post autor: Eliza »

A czy kogoś z Was interesują może programy do geodezji? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę firmy Cubic Orb https://www.cubicorb.com/pl/programy/. Jak widać dostępne są tam takie programy jak GoKart, KaliBronek, TranMap czy też RawGNSS. A może ktoś z Was miał już z tymi programami do czynienia?
Awatar użytkownika
Winiett
Posty: 223
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:37

Re: Oprogramowanie

Post autor: Winiett »

Warto takimi rzeczami się zainteresować;) Nowoczesna firma to przede wszystkim oprogramowania biznesowe. Szczególnie w średnich i większych firmach oprogramowania, systemy biznesowe się przydają. Większe firmy, posiadające więcej komputerów powinny zainteresować się ofertą od https://www.senetic.pl/microsoft/open/k ... vices_cal/ Microsoft Open License Program super się sprawdza w firmach, szkołach, jednostkach edukacyjnych, czy też w urzędach.
ODPOWIEDZ