Neurochirurg poszukiwany

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
abstynent
Posty: 33
Rejestracja: 13 kwie 2019, 21:00

Neurochirurg poszukiwany

Post autor: abstynent »

Poszukiwany jest jakiś naprawdę dobry neurochirurg z Gdańska. Chodzi o zabieg operacyjny związany z uszkodzeniem kręgów szyjnych. Nasza managerka spadła ze schodów i się uszkodziła, a że jest bardzo w porządku to staramy się pomóc tak, jak to tylko jest możliwe. Jak przeglądaliśmy różne możliwości to najlepiej prezentuje się Ortopedika. Jak dobrze kojarzę, to jest ta klinika koło torów?
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 77
Rejestracja: 30 wrz 2019, 16:35

Re: Neurochirurg poszukiwany

Post autor: mleczko90 »

Poszukaj na znanym lekarzu
_____________________
https://best-med.pl/urologia/
Awatar użytkownika
bogdan_kot
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2020, 14:01

Re: Neurochirurg poszukiwany

Post autor: bogdan_kot »

Ja myślę, że wyszukiwarka znajdzie bez problemu dobrego specjalistę (prywatnie lub na NFZ). Sądzę też, że w powrocie do zdrowia bardzo pomoże w tym wypadku odpowiednio poprowadzona rehabilitacja, w szczególności masaże. Na stronce https://casada.pl/tag/fotel-z-masazem/ czytałem ostatnio, że wcale nie trzeba wydawać pieniędzy na ciągłe wizyty u fizjoterapeutów aby móc korzystać z och dobroczynnego działania, są bowiem profesjonalne urządzenia do użytku domowego, np. fotele posiadające zaprogramowanych nawet kilkanaście technik masażu leczniczego.
waćka

Re: Neurochirurg poszukiwany

Post autor: waćka »

Jeżeli chodzi o urazy i leczenie kręgosłup lędźwiowy to warto sprawdzić klinikę: formgl.pl. Znajdziecie tam lekarzy neurochirurgów, którzy specjalizują się w urazach kręgosłupa lędźwiowego. Moim zdaniem nie ma lepszej kliniki, która zajmuje się leczeniem kręgosłupa.
ODPOWIEDZ