Nauka angielskiego

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
abstynent
Posty: 33
Rejestracja: 13 kwie 2019, 21:00

Nauka angielskiego

Post autor: abstynent »

Może ktoś z Was sam się uczy angielskiego? Chodzi o to, że chcę sobie kupić książki do nauki angielskiego, ale nie mam pojęcia, które byłyby dla mnie najlepsze. Przeglądam ofertę tego typu książek na https://livro.pl/ksiazki/nauka-jezykow/ ... kiego.html i nie wiem, za co się zabrać. Co byłoby najlepsze dla mega początkującego?
Awatar użytkownika
fiolka99
Posty: 321
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:55

Re: Nauka angielskiego

Post autor: fiolka99 »

Warto zachęcać dzieci do rozwoju i potęgowania swojej pasji. Jeśli Twoje dziecko chcę się uczyć i poznawać świat i obce języki, zachęcam do zajrzenia na http://sklep.nowaera.pl gdzie znajdziesz wszelkiego rodzaju pomoce naukowe oraz potrzebne materiały :)
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Eliza »

Co do tego, czy warto się uczyć języka angielskiego, nie powinno być nawet najmniejszych wątpliwości. Jeśli za bardzo nie macie czasu na uczestnictwo w szkoleniach, zawsze możecie się zdecydować na kurs angielskiego on-line. Na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-online możecie zobaczyć sobie ofertę takich właśnie kursów organizowanych przez Szkołę Językową Speak Up, polecam :)
Awatar użytkownika
kolo12
Posty: 177
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:45

Re: Nauka angielskiego

Post autor: kolo12 »

Intensywną naukę angielskiego warto rozważyć w szkole językowej takiej jak szkoła Lincoln https://lincoln.edu.pl/ szkoła ma siedzibę w Warszawie i Krakowie. Dopasuje oczywiście poziom wiedzy to znajomości języka który kursant już posiada. Zapis na kurs odbywa się online a całość zakończona jest egzaminem. Jest to bardzo ważne, wiedza powinna być zweryfikowana.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
Posty: 150
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:42

Re: Nauka angielskiego

Post autor: kwiatuszek »

Najlepiej jest uczyć się jezyków obcych od najmłodszych lat, dlatego warto pomyśleć o wysłaniu dziecka do dwujęzycznej szkoły takiej jak https://szkolaeuropejska.pl/ . Dziecko uczy się wszystkiego od początku i w póżniejszym życiu znacznie łatwiej bedzie mu poradzić sobie z językiem obcym.
Awatar użytkownika
Rapsodia
Posty: 126
Rejestracja: 15 sty 2019, 18:10

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Rapsodia »

Zanim kupisz sobie książki, to koniecznie poczytaj jaki świetny program nauki prowadzi Angielska Wioska https://angloville.pl/ . Wystarczy, że przez 70 godzin będziesz mieć kontakt wyłącznie z Native Speakerami, a pokonasz wszelkie bariery językowe. Ja nie wierzyłam, dopóki nie przekonałam się sama na sobie. Bardzo się bałam na początku tej nauki, ale później nawet nie wiem dokładnie, kiedy zaczęłam sama rozmawiać po angielsku.
Awatar użytkownika
Lecter
Posty: 161
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:06

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Lecter »

Z książek na własną rękę na pewno warto się uczyć, ale największą skuteczność i tak zyskać można dopiero poprzez naukę w odpowiedniej szkole, gdzie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów. Ja już jakiś czas temu przystępowałem do egzaminu IELTS w szkole Lang LTC w Warszawie i byłem bardzo zadowolony. Na https://www.lang.com.pl/test-ielts/ielts-test.html znajdziecie więcej informacji na temat egzaminu, jak i samej szkoły.

;)
Awatar użytkownika
kasia29
Posty: 68
Rejestracja: 08 paź 2019, 5:49

Re: Nauka angielskiego

Post autor: kasia29 »

Moje dziecko przygotowuje się do matury i korzysta z materiałów do nauki z języka angielskiego . Najlepsze wydawnictwa są z Matura Focus które możemy kupić tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-focus . Polecane przez nauczycieli do samodzielnej nauki.

raychem jbu-100-ep
Awatar użytkownika
JoannaLuk
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2020, 15:15

Re: Nauka angielskiego

Post autor: JoannaLuk »

Obecnie mamy dużo warunków dla nauki! Różne aplikacje serwisy dla wyszukiwania korepetytorów. Z doświadczenia mojej rodzienie najbardzoej się podoba strona Buki - mają korepetycje online i również stacjonarne zajęcia. I oczywiście fajnych korepetytorów.
Awatar użytkownika
bajka
Posty: 114
Rejestracja: 27 cze 2019, 18:21

Re: Nauka angielskiego

Post autor: bajka »

Jeśli wahasz się czy zapisać się do szkoły językowej czy może lepiej uczyć się angielskiego przez internet zajrzyj na https://www.e-widuchowa.pl/wiadomosci/s ... ego-online i zapoznaj się z tym artykułem. Ja zdecydowałam się na naukę jezyków obcych online i nie żałuję. Nauka idzie mi bardzo dobrze.

altrient c
Awatar użytkownika
_FryderyK_
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2020, 10:37

Re: Nauka angielskiego

Post autor: _FryderyK_ »

Całe szczęście mam rodzinę w Irlandii i to dzięki temu udało mi się nauczyć tak dobrze angielskiego, bo praktycznie co wakacje tam latałem :)

___
https://galter.pl/oferta/meble-metalowe/regaly-metalowe/
Awatar użytkownika
ramsaybolton
Posty: 550
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Nauka angielskiego

Post autor: ramsaybolton »

Nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię miec starych, używanych podręczników. Zwykle dostaje pieniądze od rodziców na podręczniki i sam kupuję. Zwykle zamawiam na stronie tej księgarni : https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/jednosc ponieważ jest tam dostępne Wydawnictwo Jedność. Zajrzyjcie I przekonajcie się sami ile możecie zaoszczędzić.
ODPOWIEDZ