meble ze sklepu Burzyńskich - opinie

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
lativa
Posty: 68
Rejestracja: 12 cze 2019, 6:10

meble ze sklepu Burzyńskich - opinie

Post autor: lativa »

Hejka :) Jestem w trakcie urządzania mieszkania i szukam własnie mebli do salonu, jadalni i sypialni. Zainteresowałam mnie oferta domu meblowego Burzyńskich. Kojarzycie to miejsce? Jestem ciekawa jak z jakością bo ceny mają mega konkurencyjne.
Awatar użytkownika
funka
Posty: 50
Rejestracja: 03 lip 2019, 6:31

Re: meble ze sklepu Burzyńskich - opinie

Post autor: funka »

ja kupowałam jakieś 1,5 roku temu :) jak dla mnie meble kapitalne i pod katem designu i pod kątem cen ( bo faktycznie są bardzo korzystne ;p ). no i sam fakt, że tych kolekcji jest tak dużo, jest w czym wybierać :)
Awatar użytkownika
lativa
Posty: 68
Rejestracja: 12 cze 2019, 6:10

Re: meble ze sklepu Burzyńskich - opinie

Post autor: lativa »

dzieki :) nie ukrywam, ze na taką odpowiedz liczyłam bo już kilka rzeczy wpadło mi w oko :) a jak z terminem oczekiwania ?
Awatar użytkownika
funka
Posty: 50
Rejestracja: 03 lip 2019, 6:31

Re: meble ze sklepu Burzyńskich - opinie

Post autor: funka »

wiesz co to róznie bywa, na pewno przy składaniu zamówienia powiedzą Ci mniej więcej kiedy możesz się spodziewać zamówienia :) Przesyłki dochodza porządnie zapakowane więc nie ma opcji by coś uszkodziło się w transporcie itd. Jak coś Ci się podoba to kupuj, na pewno nie pożałujesz :)
Awatar użytkownika
lativa
Posty: 68
Rejestracja: 12 cze 2019, 6:10

Re: meble ze sklepu Burzyńskich - opinie

Post autor: lativa »

no tak haha, im dłużej myślę, tym bardziej nie mogę się zdecydować na jedną, konkretną rzecz :) jeszcze dziś obagadam sprawę z mężem i będziemy zamawiać :)
Awatar użytkownika
Lecter
Posty: 161
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:06

Re: meble ze sklepu Burzyńskich - opinie

Post autor: Lecter »

Lubisz tak sama ze sobą rozmawiać? :roll:
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: meble ze sklepu Burzyńskich - opinie

Post autor: Eliza »

My z mężem większość mebli do naszego domu zamawialiśmy w internecie. Ostatnio na przykład kupiliśmy ładne, solidne i wygodne krzesła do jadalni na stronie https://sklepabcmeble.pl/73-krzesla. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni tym bardziej, że wcale nie były one drogie.
Awatar użytkownika
czarna
Posty: 246
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:01

Re: meble ze sklepu Burzyńskich - opinie

Post autor: czarna »

Jeżeli szukacie ciekawych, dobrze wykonanych i oryginalnych mebli do salonu, to warto zwrócić uwagę na narożnik w stylu skandynawskim ze sklepu Scandicsofa. Mam nadzieję, że ten mebel przypadnie wam go gustu równie mocno, jak mnie. Ja jestem nim wręcz oczarowana.
Awatar użytkownika
funka
Posty: 50
Rejestracja: 03 lip 2019, 6:31

Re: meble ze sklepu Burzyńskich - opinie

Post autor: funka »

lativa i jak tam rozmowy z mężem ? udało się coś wybrać ?
Awatar użytkownika
malaga
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: meble ze sklepu Burzyńskich - opinie

Post autor: malaga »

Nie znam tego sklepu niestety, ja w zasadzie zamawiałam wszystkie swoje meble internetowo i to z różnych miejsc. Polecam jeszcze przed podjęciem decyzji zajrzeć na https://www.ceneo.pl/Lawy_i_stoliki , tutaj masz do dyspozycji naprawdę wiele ciekawych mebli w różnych stylach i przedziałach cenowych, wszystko zebrane w jednym miejscu
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: meble ze sklepu Burzyńskich - opinie

Post autor: lasend »

Więcej na ten tema dowiesz sie na tej stronie:
http://mosciccy.pl
Awatar użytkownika
bolo
Posty: 107
Rejestracja: 11 sty 2019, 5:24

Re: meble ze sklepu Burzyńskich - opinie

Post autor: bolo »

;)
Awatar użytkownika
lativa
Posty: 68
Rejestracja: 12 cze 2019, 6:10

Re: meble ze sklepu Burzyńskich - opinie

Post autor: lativa »

funka tak haha :) dzięki za pamieć :) już zamówiliśmy, teraz czekamy na dostawę. Łatwo nie było bo jednak wybór mają duzy ale w końcu doszliśmy do kompromisu i coś udało się wybrać :) już się nie mogę doczekać jak będą u nas - takiej zmiany wnętrza potrzebowaliśmy :)
Awatar użytkownika
aktywna
Posty: 253
Rejestracja: 20 sty 2019, 14:08

Re: meble ze sklepu Burzyńskich - opinie

Post autor: aktywna »

Jeśli chodzi o meble to ja osobiście preferuję ofertę tego sklepu z stylowymi meblami https://nowameblarnia.pl/biurka-sekreta ... yczne.html Jest to jeden z wielu dostępnych modeli i na pewno posłuży lata bo jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Cena jest adekwatna do jakości więc na pewno będziesz zadowolona z wyboru ich produktów. Lepiej zapłacić raz a porządnie i mieć meble na lata a nie co sezon kupować nowe.
ODPOWIEDZ