Masz kredyt we frankach?

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Remek
Posty: 43
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:19

Masz kredyt we frankach?

Post autor: Remek »

Obrazek
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 18
Rejestracja: 21 lis 2019, 13:28

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: katpat »

Czasem warto udać się do pośrednika kredytowego kredyty Bydgoszcz , który pomoże w nawet z pozoru beznadziejnych przypadkach. Odmowa w banku po samodzielnej próbie uzyskania kredytu wcale nie musi oznaczać, że nie mamy szansy na finansowanie w banku. Trzeba tylko wiedzieć jak się do tego zabrać. Dzięki temu, że doradca kredytowy może prowadzić negocjacje z osobami decyzyjnymi w banku, mamy znacznie większe szanse na kredyt.
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 38
Rejestracja: 04 lis 2019, 7:54

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Kordik »

Witaj.
Biorąc kredyt należy sobie sprawdzić kilka blogów, żeby zapoznać się z usługami jakie proponują banki. Bardzo ciekawego bloga prowadzą specjaliści z Habza Finanse, sam ostatnio czytałem informacje na temat kredytu odnawialnego więcej możecie znaleźć na ich stronie.
Awatar użytkownika
fiolka99
Posty: 321
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:55

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: fiolka99 »

Masz kredyt we frankach ale chcesz rozwinąć swoją widzę w temacie i zdobyć jak najwięcej doświadczenia? Polecam zajrzeć na https://www.frankowcy.pl/czy-banki-maja ... frankowej/ gdzie znajdziesz sporo treści, wiedzy, a przede wszystkim poznać obecną sytuację osób, które są w takiej samej sytuacji jak Ty. Warto tam zajrzeć :)
Awatar użytkownika
eweran
Posty: 173
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:04

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: eweran »

O kredytach zaciągniętych we frankach zrobiło się głośno kiedy kurs CHF zaczął iść w górę. Wyższa rata = większy problem ze spłatą. Teraz już są takie firmy jak https://cleverstep.pl/ z Poznania, które pomagają frankowiczom dochodzić swoich praw. Jeśli tylko umowa zawiera niedozwolone klauzule jest duża szansa na pomyślne dla frankowiczów rozwiązania.
Awatar użytkownika
Balita
Posty: 74
Rejestracja: 28 mar 2019, 18:18

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Balita »

Nie mam kredytu we frankach ale mnie pomagała firma https://affinance.pl/ w zdobyciu kredytu. Udałam się do nich bo nie bardzo wiedziałam gdzie mogę wziąć kredyt najbardziej dla mnie korzystny. Oni przedstawili mi kilka ofert i udało się wybrac takijaki mi odpowiada.
Awatar użytkownika
quee
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2019, 21:16

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: quee »

Jeśli masz problem wyborem kredytu, to możesz założyć konto online na stronie kredo24. Tam doradca powinien przygotować dla ciebie odpowiednią ofertę uwzględniając twoją ofertę kredytową.
ODPOWIEDZ