marketing internetowy

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
gość

marketing internetowy

Post autor: gość »

Brakuje mi pomysłów na to jak rozreklamować swoje usługi... dopiero co prawda zaczynam, ale chciałabym już mieć lepsze wyniki, bo póki co to ledwo ledwo i jak tak dalej pójdzie to niestety będę musiała zamknąć biznes :( Może coś doradzicie? Czekam na wasze podpowiedzi :)
Awatar użytkownika
wakacjowa
Posty: 37
Rejestracja: 08 kwie 2020, 19:35

Re: marketing internetowy

Post autor: wakacjowa »

A nie lepiej pójść w sprawdzony i pewny marketing internetowy? Mnie się wydaje, że to będzie zdecydowanie najlepsza opcja. Dlatego nie czekaj, tylko zgłoś się do agencji http://marketing-szeptany.biz.pl/. Ja ich bardzo dobrze poznała i jestem zadowolona z ich usług, bo dzięki temu mam bardzo dobrze wypromowane swoje usługi.
Gruszka

Re: marketing internetowy

Post autor: Gruszka »

Jeszcze nigdy nie miałam okazji praktycznie stosować działań marketingu internetowego u mnie i jestem zdania, że bardzo ważną sprawą jest to, aby wiedzieć jak to robić poprawnie. Z tego co udało mi się przeczytać na stronie https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/c ... -potencjal to właśnie potencjał jaki ma viral można w bardzo fajny sposób wykorzystać przy marketingu internetowym. Ja jestem zdania, że jest to niezwykle ważna i zarazem ciekawa kwestia.
ODPOWIEDZ