Magazyny

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
Posty: 150
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:42

Magazyny

Post autor: kwiatuszek »

Chciałabym postawić magazyn, trochę zagłebiłam sie w tym temacie i dowiedziałam sie , ze jest kilka rodzai takiego magazynu. Teraz wiem, też że jest coś takiego jak namiot magazynowy tylko w jakich przypadkach go postwić. Udało mi sie tutaj http://pronamiot.pl/index.php/kiedy-prz ... agazynowy/ , znaleźć sporo informacji na ten temat ale może i wy mi coś podpowiecie.
Awatar użytkownika
Szalona89
Posty: 21
Rejestracja: 25 mar 2019, 17:36

Re: Magazyny

Post autor: Szalona89 »

Ja co prawda może i takowego nie stawiałam od zera, tylko wykupiłam ale mimo to musze zając się jego wyposażeniem i tak rozmyślam czy nie kupić układów rozruchowych od https://www.se.com/pl/pl/work/products/ ... ontrol.jsp . Jakie macie zdanie na ich temat? pozytywne czy raczej negatywne?
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Magazyny

Post autor: Eliza »

A jak oddzielacie od siebie poszczególne pomieszczenia na Waszych magazynach? Widziałam ostatnio na stronie https://plexikord.pl, że działająca już od wielu lat na rynku firma Plexikord oferuje specjalne kurtyny pasowe z tworzyw sztucznych. Takie kurtyny świetnie sprawdzają się w takich miejscach, po umożliwiają poruszanie się wózków widłowych. Czy ktoś z Was z takich kurtyn na magazynie korzysta?
Awatar użytkownika
domi.nika
Posty: 81
Rejestracja: 31 maja 2019, 9:21

Re: Magazyny

Post autor: domi.nika »

Polecam artykuł o tym jak wyposażyć magazyn https://www.dla-mnie.pl/urzadzanie-maga ... etalowych/ :D
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Magazyny

Post autor: Katarzyna78 »

Obecnie na usługi magazynowe jest bardzo duży popyt. Ma to związek z rosnącą liczbą sklepów online oraz importem towarów. Warto jednak wiedzieć, że praca w magazynie jest bardzo ciężka i wyczerpująca fizycznie. Dlatego warto automatyzować procesy transportu, pakowania czy paletowania. W tym celu doskonale sprawdzi się innowacyjny robot wspierający od https://corobotics.pl/zastosowania/paletyzacja/ . Sami sprawdźcie, bo naprawdę warto.
Awatar użytkownika
Lecter
Posty: 161
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:06

Re: Magazyny

Post autor: Lecter »

Godny uwagi jest również sklep Skladuj24.pl - jest tam wszelkie wyposażenie do magazynów, które ułatwia pracę i sprawia, że jest wydajniejsza.
ODPOWIEDZ