lepszy kurier czy poczta?

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
listu
Posty: 166
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:01

lepszy kurier czy poczta?

Post autor: listu »

jak najtaniej nadawać paczki? Lepiej przez kuriera czy pocztę?
Awatar użytkownika
malaga
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: lepszy kurier czy poczta?

Post autor: malaga »

Ciężko powiedzieć, bo to zależy co chcesz wysłać. Choć wydaje mi się, że tani kurier będzie lepszą opcją i takiego znajdziesz tu https://www.ebox24.pl/ . To jest broker kurierski, więc możesz sobie sprawdzić jak prezentują się cenniki różnych firm kurierskich, więc łatwo wybrać tego który po prostu ma najlepszą ofertę
Awatar użytkownika
Rosi
Posty: 276
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: lepszy kurier czy poczta?

Post autor: Rosi »

Aby podjąć dobrą decyzję warto żebyś sprawdził sobie jeszcze ofertę firm kurierskich tutaj https://allekurier.pl/cennik/ups ponieważ mają jedne z najlepszych cen i dokładne informacje na temat różnych paczek oraz ich wymiarów. Mam nadzieję, że mądrze wybierzecie i postawicie na dobry stosunek ceny do jakości bo w tym tkwi cały szkopuł, tym bardziej kiedy jednak prowadzimy sprzedaż internetową w dużej skali :)
Awatar użytkownika
czarna
Posty: 246
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:01

Re: lepszy kurier czy poczta?

Post autor: czarna »

Ja stawiam na sprawdzone firmy kurierskie, dzięki temu nie muszę martwić się o to czy paczka dotrze na czas do adresata i nie bać się o to, że gdzieś zaginie. A o róznych sytuacjach się już słyszało. Tym bardziej warto być ostrożnym jeśli w grę wchodzą przesyłki za granicę. Ja od siebie mogę wam polecić https://www.globbox.net/przesylki_miedz ... a_brytania - na pewno sprostają waszym oczekiwaniom.
kostek

Re: lepszy kurier czy poczta?

Post autor: kostek »

Myślę, że zależy od tego, co chcesz wysłać. Chyba kurierem jest wygodniej i szybciej. Polecam ci ciekawy artykuł https://terazlipno.pl/pl/648_materialy- ... paczk.html , w którym opisano rzeczy, o których należy pamiętać nadając paczkę. Wiedziałeś o tym wszystkim?
Wilga

Re: lepszy kurier czy poczta?

Post autor: Wilga »

Istotnym aspektem dla wielu osób, których życie zawodowe i prywatne wymaga elastyczności, jest możliwość korzystania z usług pocztowych niezależnie od pory dnia. Z tego powodu propozycja Poczty Polskiej dotycząca świadczenia usług przez całą dobę okazuje się być rewolucyjnym rozwiązaniem. Znajdziecie więcej informacji na temat tej inicjatywy tutaj https://e-lubliniec.pl/artykuly/poczta- ... h-na-dobe/ co może być interesujące dla tych, którzy cenią sobie dostępność usług w dowolnym czasie. To krok naprzód w dostosowaniu się do potrzeb współczesnych konsumentów.
ODPOWIEDZ