Legowisko dla psa, jakie?

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
mamuśka17

Legowisko dla psa, jakie?

Post autor: mamuśka17 »

Jakie legowiska dla psów warto kupić? I na co najlepiej zwrócić uwagę przy wyborze? W sklepach zoologicznych jest ich spory wybór. Jednak kilka razy już kupiłam, bo było ładne. A po praniu i miesiącu użytkowania niestety było do wyrzucenia. Chce teraz kupić legowisko które posłuży jakiś czas. Będę mogła wyprać je w pralce i nie rozpruje się od razu. Czy macie jakąś sprawdzoną już markę i możecie ją polecić?
bogdan

Re: Legowisko dla psa, jakie?

Post autor: bogdan »

Na daną chwilę mój psiak ma legowisko w rodzaju mięciutkiej kanapy, jest jeszcze szczeniakiem. W przyszłości planuję mu kupić bardziej ergonomiczne ze zdejmowanym materacem. Rozglądam się również za jakimiś zabawkami dla niego, bo widzę że coraz bardziej absorbują go kapcie i inne przedmioty znajdujące się w domu. Co myślcie o maskotkach na początek? W ofercie https://johndog.pl/produkt/malpa-zielony/ znalazłem taką z piszczałką, która idealnie by się nadawała do noszenia w pyszczku a więc nauki aportowania. Ciekaw jestem na ile trwałe są pluszaki z zoologicznego?
ODPOWIEDZ