kurier do opon

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
malaga
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

kurier do opon

Post autor: malaga »

Wystawiłem ostatnio opony na sprzedaż – jak mógłbym je dostarczyć klientowi? To dość duży gabaryt

dobór grzejników aluminiowych
Awatar użytkownika
listu
Posty: 166
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:01

Re: kurier do opon

Post autor: listu »

Ze względu,że to duży gabaryt to zwykłym kurierem nie nadasz, tylko takim który oferuje taką usługę. Zapoznaj się z informacjami na stronie https://apikurier.pl/jak-wyslac-opony-kurierem , gdzie jest podane jak opony kurierem nadać
Awatar użytkownika
zukker
Posty: 130
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:39

Re: kurier do opon

Post autor: zukker »

Ja słyszałam że tania wysyłka kół samochodowych jest za pośrednictwem internetu więc warto tę informację sprawdzić. JA osobiście nie mam z tym zbytniego doświadczenia, po prostu nie wysyłam części samochodowych :)
grześ

Re: kurier do opon

Post autor: grześ »

Dostarczenie opon to jedno. Inną, jednak ważną sprawą jest ich wymiana. Wiadomo, co się w sezonie dzieje w zakładach wulkanizacyjnych. Dlatego szukałem innego rozwiązania. Jak się okazało wulkanizacja siemianowice świadczy usługi mobilne. Panowie w umówionym terminie podjeżdżają pod wskazany adres i tam wymieniają opony. Dla mnie rewelacyjne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Kludia
Posty: 78
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:24

Re: kurier do opon

Post autor: Kludia »

A na stronie brokera patrzyłeś? Tam nawet przesyłki paletowe możesz nadać więc stawiam, że z oponami też nie będzie problemu. Mogę Ci zostawić namiar na tego brokera https://www.kurjerzy.pl/ - największy broker kurierski online w Polsce. Mnóstwo firm kurierskich w jednym miejscu. No i wygodny kalkulator, dzięki któremu znajdziesz najkorzystniejszą opcję.
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: kurier do opon

Post autor: lasend »

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat, polecam przeczytać artykuł https://serwisgum.eu/kontakt/
zuźa

Re: kurier do opon

Post autor: zuźa »

Będąc w temacie opon to mam pytanie czy ktoś z Was korzystał już z pomocy mobilnej wulkanizacji? Ja w ogóle korzystałam pierwszy raz, jak poważnie uszkodziłam oponę. Szukałam jakiegoś zakładu wulkanizacyjnego w okolicy i znalazłam usługi mobilne właśnie. Tutaj https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja/ znalazłam fachowców, którzy mi pomogli w tym zakresie. Teraz namiar na nich zapisałam w telefonie.
ODPOWIEDZ