Konto

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
fiolka99
Posty: 321
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:55

Konto

Post autor: fiolka99 »

Obecnie posiadanie konta w banku to konieczność. Jednak, można wybrać najlepsze dla siebie, które uznawane jest za najmocniejszą kwestię. Dlatego, jeśli wciąż szukać, skorzystaj z pomocy strony https://konto-w-banku.pl/ na której znajdziesz wszelkie potrzebne informacje w tym temacie.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 80
Rejestracja: 13 mar 2019, 17:46

Re: Konto

Post autor: kasiunia »

Zgadzam się z Tobą, w zasadzie bez konta nie da się funkcjonować, choć są tacy którzy potrafią :lol: .Tak na poważnie uważam ,że z bankiem powinno zapoznawać się już dzieci , z tego co wiem dzieci mogą mieć swoje konto.Także jak się dowiedziałam dla ludzi, którzy rozpoczynają studia także jest dedykowane konto dla młodych .W ogóle uwazam ,że takie konto dla studentów nalezy poszukać w banku, gdzie mają konto rodzice.To upraszcza całą sytuację.
Awatar użytkownika
bolo
Posty: 107
Rejestracja: 11 sty 2019, 5:24

Re: Konto

Post autor: bolo »

Warto założyć konto w Santander Bank Polska, jeśli płacimy zegarkiem. Bank współpracuje z firmą Garmin i pozwala na łatwe płatności zbliżeniowe właśnie poprzez te zegarki. Ta forma płatności nazywa się Garmin Pay i możecie o niej więcej przeczytać tutaj: https://www.kontomaniak.pl/poradniki/garmin-pay . To szczegółowy poradnik odnośnie stosowania tego rodzaju płatności w sieci i poza nią.
ODPOWIEDZ