Konkretne studia

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
romera
Posty: 91
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:26

Konkretne studia

Post autor: romera »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarzadzanie-i-s topnia,2,2,259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
eweran
Posty: 173
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:04

Re: Konkretne studia

Post autor: eweran »

Jak się przegląda oferty pracy to często informatyków poszukują. W wielu branżach i firmach są wręcz niezbędni. Dlatego warto rozważyć kierunek http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-z ... nformatyka , jeśli ktoś chciałby w tej dziedzinie się szkolić i zdobywać jak najwięcej umiejętności. A uczelnia też znana i bardzo dobra.
Awatar użytkownika
special
Posty: 56
Rejestracja: 25 cze 2019, 14:46

Re: Konkretne studia

Post autor: special »

Oczywiście, że kierunki związane z informatyką, grafiką i projektowaniem komputerowym są jak najbardziej intratne. Dziś i do końca świata będą tacy specjaliści potrzebni. Zobaczcie na przykład na firmę DAZN https://careers.dazn.com/ . Oni zajmują się tworzeniem stron do strumieniowania wydarzeń sportowych i szukają dobrych pracowników. Warto się zgłosić.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 352
Rejestracja: 31 sie 2019, 15:49

Re: Konkretne studia

Post autor: mczay »

Fajnie jest szkolić się w kierunku budownictwa. Przyda się to nawet osobie uczącej się, gdy będzie chciała wybudować swój dom. Ciekawe książki na ten temat są dostępne na stronie: https://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Budow ... 886,k.html . Są w świetnych cenach, dlatego warto takie mieć.
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Konkretne studia

Post autor: lasend »

Więcej na ten tema dowiesz sie na tej stronie : https://forumszerokopasmowe.pl
Awatar użytkownika
Aneta76
Posty: 18
Rejestracja: 05 lut 2020, 7:20

Re: Konkretne studia

Post autor: Aneta76 »

Konkretne to według mnie takie, które solidnie przygotowują do wykonywania wymarzonego zawodu. Dlatego też ważne, żeby uczelnia gwarantowała zajęcia z przedstawicielami świata biznesu, którzy będą mogli pokazać jak naprawdę wygląda codzienna praca na danym stanowisku. Takie właśnie zajęcia są podstawą programową na specjalności Cyberprzestępczość 3-letnie studia licencjackie https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/ ... stepczosc/
ODPOWIEDZ