jaką szkołę podstawowa na wilanowie w warszawie polecacie?

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Mirk2921
Posty: 107
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:13

jaką szkołę podstawowa na wilanowie w warszawie polecacie?

Post autor: Mirk2921 »

jaką szkołę podstawowa na wilanowie w warszawie polecacie?

wysokoprężna lampa rtęciowa
Awatar użytkownika
Agnieszka
Posty: 20
Rejestracja: 27 kwie 2019, 13:58

Re: jaką szkołę podstawowa na wilanowie w warszawie polecacie?

Post autor: Agnieszka »

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej przy ul Kolegiackiej jest naprawdę dobra. Trzyma poziom już od lat. Szkołę prowadzi Fundacja Varsovia, a to w sumie do czegoś zobowiązuje. Mają tam od 4 klasy klasy dwujęzyczne co jest moim zdaniem super opcją, bo teraz nauka języka jest ważna.
Awatar użytkownika
listu
Posty: 166
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:01

Re: jaką szkołę podstawowa na wilanowie w warszawie polecacie?

Post autor: listu »

Jeśli będziesz miała problem ze znalezieniem podręczników to polecam ten sklep https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html . Kiedyś było łatwiej o używane książki teraz to bywa z tym różnie. Ja wszystko co szukałam dla siebie znalazłam własnie tam
Awatar użytkownika
enterke
Posty: 113
Rejestracja: 28 maja 2019, 10:57

Re: jaką szkołę podstawowa na wilanowie w warszawie polecacie?

Post autor: enterke »

Szkół prywatnych jest rzeczywiście sporo teraz i do takich placówek rodzice posyłają dzieci. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie ma dobre opinie, bo też tutaj są mniejsze klasy, więcej zajęć dodatkowych. To wszystko oszczędza dzieciom stresu.
Awatar użytkownika
fabian
Posty: 23
Rejestracja: 16 paź 2019, 13:29

Re: jaką szkołę podstawowa na wilanowie w warszawie polecacie?

Post autor: fabian »

enterke pisze: ↑18 sie 2019, 8:08 Szkół prywatnych jest rzeczywiście sporo teraz i do takich placówek rodzice posyłają dzieci. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie ma dobre opinie, bo też tutaj są mniejsze klasy, więcej zajęć dodatkowych. To wszystko oszczędza dzieciom stresu.
Też sporo słyszałem o tej szkole i właśnie wybraliśmy tę placówkę dla naszego dziecka. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie to jedna z lepszych szkół. Uczą tutaj doświadczeni nauczyciele przez co dziecko ma mniej stresu. Klasy są mniejsze, więc to duży plus.
ODPOWIEDZ