Jak wysłać opony

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
listu
Posty: 166
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:01

Jak wysłać opony

Post autor: listu »

Muszę kumplowi wysłać opony i teraz zastawiam się jak je przygotować do przesyłki. Macie jakieś sprawdzone rady?
Awatar użytkownika
malaga
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: Jak wysłać opony

Post autor: malaga »

To nie jest tak naprawdę nic skomplikowanego. Jeśli interesuje cie jak wysłać opony to łap https://www.oponykurierem.pl . Z tej strony się wszystkiego dowiesz, są podane też firmy kurierskie, cenniki , jest dostępny także poradnik więc bez problemu sobie poradzisz z taką przesyłką ;)
Awatar użytkownika
yerba
Posty: 161
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:14

Re: Jak wysłać opony

Post autor: yerba »

Wysyłka opon to jedno, drugie że jak się z nich korzysta to czasem można uszkodzić ją na tyle, że konieczna będzie wizyta u wulkanizatora. Ja musiałam znaleźć kogoś w Białymstoku i w sieci natrafiłam na https://wulkanizator.com.pl/mobilna-wul ... bialystok/ . Taka usługa pozwala nam zaoszczędzić sporo czasu i kłopotów. Zadzwoniłam podałam adres i pasowanie podjechali. Na miejscu naprawili oponę więc mogłam ruszyć w dalszą podróż.
Awatar użytkownika
polina
Posty: 172
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:36

Re: Jak wysłać opony

Post autor: polina »

Dokładnie, zgadam się z wypowiedzią powyżej. Ja też korzystałam z takich usług, które znalazłam na stronie https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-ta ... gory-24-h/, jednak mnie panowie wymieniali opony. Z tego co wiem, świadczą oni również usługi dojazdy w celu naprawienia opony. Rzeczywiście to całkiem fajne rozwiązanie, które dobrze się sprawdza. Ja byłam zadowolona i myślę, że jeszcze nie raz skorzystam.
Awatar użytkownika
zukker
Posty: 130
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:39

Re: Jak wysłać opony

Post autor: zukker »

Osobiście nigdy nie wysyłałam takich rzeczy, ale informacji tego typu nie brakuje w internecie. Na https://apikurier.pl/jak-wyslac-opony-kurierem masz opisane jak opony kurierem nadać oraz jak je do przesyłki przygotować. Z tego co widzę nie jest to nic skomplikowanego
śpiąca

Re: Jak wysłać opony

Post autor: śpiąca »

A ja mam nieco inne pytanie, skoro tutaj mowa o oponach... Mianowicie, chodzi mi o to - gdzie w ogóle kupujecie opony? Ja słyszałam, że warto się rozglądnąć na stronie Hurtopony.pl https://www.hurtopony.pl . Ponoć tam mają ogromny wybór w oponach do najróżniejszych modeli pojazdów. Czy to prawda?
ODPOWIEDZ