Jak spędzić czas w Łodzi z dzieckiem?

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
ProZdrowie
Posty: 21
Rejestracja: 17 sty 2019, 9:29

Jak spędzić czas w Łodzi z dzieckiem?

Post autor: ProZdrowie »

Zastanawiasz się gdzie najlepiej spędzić czas z dzieckiem w Łodzi? Osobiście bardzo gorąco polecam bistro http://smykawka.pl. Koniecznie sprawdź jego ofertę – odbywają się tam różne ciekawe zajęcia dla dzieci.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 146
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:09

Re: Jak spędzić czas w Łodzi z dzieckiem?

Post autor: pukla123 »

Polecam zabrać dziecko do teatr na http://www.teatrmalegowidza.pl/pl/spekt ... /warsztaty To bardzo fajny i oryginalny sposób, takie wspolne, aktywne spędzenie wolnego czasu. Moim zdaniem to dużo lepsze rozwiązanie niż kolejna niepotrzebna zabawka. Polecam u nas dzieci się cieszą na takie kulturalne wyjscia.
Awatar użytkownika
suza
Posty: 227
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:52

Re: Jak spędzić czas z dzieckiem?

Post autor: suza »

Najlepiej zaglądać na tego typu portale https://kidos.pl/zajecia/warszawa/k,sale-zabaw . Macie tam między innymi różne sale zabaw w danej miejscowości oraz różne zajęcia. Generalnie jest w czym wybierać. Możesz tam bez problemu znaleźć rozwiązania, które spodobają się dziecku. Warto na pewno aktywnie spędzać ten czas.
Awatar użytkownika
Internetowa
Posty: 226
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:28

Re: Jak spędzić czas w Łodzi z dzieckiem?

Post autor: Internetowa »

Warto zapisywać dzieci na takie kursy które rozwijają ich pasje czy kreatywność. Np taki kurs rysunku dla dzieci w Krakowie to moim zdaniem super sprawa. Takie zajęcia organizuje szkoła rysunku i malarstwa Domin. Zajęcia rozpoczynają się już niedługo także warto się pospieszyć z zapisami
ODPOWIEDZ