jak leczyc bol gardla w trakcie anginy?

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
chylka
Posty: 165
Rejestracja: 17 gru 2019, 16:49

jak leczyc bol gardla w trakcie anginy?

Post autor: chylka »

jakie macie sposoby, okropnie boli :(
włazek

Re: jak leczyc bol gardla w trakcie anginy?

Post autor: włazek »

ohoo, znam ten bol. calkiem niedawno tez przechodzilem angine i tak jak mowisz, bol nieznosny, ani czlowiek sie nie napije, ani zjesc nie moze.. mi zona z apteki przyniosla taki psikacz septogard ktory mi bardzo szybko pomogl, sam bylem w szoku, bo i to uczucie bolu minelo i pieczenie ktore wskazywalo na zapalenie
emilią

Re: jak leczyc bol gardla w trakcie anginy?

Post autor: emilią »

do łagodzenia bólu do picia verbascon, mam go pod ręką w apteczce, bo szybko łagodzi ból, drapanie, zawiera pelargonię afrykańską i wyciąg z kwiatów bzu, działa bardzo skutecznie
kafar
Posty: 190
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: jak leczyc bol gardla w trakcie anginy?

Post autor: kafar »

Ja się wyleczyłam ostatnio octeniseptem. Płukanki z niego robiłam, w aptece mi farmaceutka poleciła. I pomogło, macie pewnie ten lek w domach. W końcu na zadrapania, otarcia, skaleczenia się stosuje zawsze. A na gardło dobrze działa też, odkaża, zatrzymuje infekcje.
Awatar użytkownika
quee
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2019, 21:16

Re: jak leczyc bol gardla w trakcie anginy?

Post autor: quee »

Dobrze najpierw sprawdzić, jakie są przyczyny bólu gardła https://conagardlo.pl/kompendium-wiedzy ... lu-gardla/ Na początek dobrze sięgnąć po tabletki do ssania na gardło.
ODPOWIEDZ