Intensywna nauka angielskiego

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
abstynent
Posty: 33
Rejestracja: 13 kwie 2019, 21:00

Intensywna nauka angielskiego

Post autor: abstynent »

Ktoś z Was w ostatnim czasie uczył się może intensywnie języka angielskiego? Podobno bardzo dobrze sprawdzają się kursy wakacyjne. Ostatnio znalazłem ofertę na https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-a ... wakacyjne/ i wygląda to bardzo ciekawie. Cena również jest bardzo atrakcyjna.
Awatar użytkownika
Remek
Posty: 43
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:19

Re: Intensywna nauka angielskiego

Post autor: Remek »

Jeszcze się nie uczyłam intensywnie, ale jest taka jedna szkoła Angielska Wioska https://angloville.pl/ w której oferują doskonały program nauczania. Przebywa się w środowisku osób anglojęzycznych i po prostu rozmawia się dużo. Oczywiście nie ma styczności z językiem polskim i książkami. Myślę, że to najlepszy sposób na wpojenie sobie obcego języka więc z chęcią sama się zapiszę.
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Intensywna nauka angielskiego

Post autor: Eliza »

Z tego, co mi wiadomo, to kursy intensywne języka angielskiego, na których można bardzo szybko przyswoić potrzebną wiedzę, organizuje również szkoła ProfiLingua, z której ofertą możecie się zapoznać na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/intensywne. Jeśli chcecie zainwestować we własny rozwój, to będzie naprawdę dobry wybór, bo znajomość angielskiego to w dzisiejszych czasach podstawa ;)
Awatar użytkownika
bambi
Posty: 54
Rejestracja: 08 sty 2019, 14:13

Re: Intensywna nauka angielskiego

Post autor: bambi »

Czemu nie? Wakacje to idealny moment na naukę języka. Na stronie https://british-centre.pl/ znajdziecie informacje o różnych kursach organizowanych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Warto się zainteresować.
Awatar użytkownika
kaktus
Posty: 40
Rejestracja: 27 sie 2019, 20:41

Re: Intensywna nauka angielskiego

Post autor: kaktus »

Przeważnie najintensywniej uczą się nasze dzieciaki angielskiego w klasie maturalnej bo wtedy muszą sobie przypomnieć wszystkie wcześniejsze lata nauki. Widziałam ostatnio https://www.taniaksiazka.pl/repetytoriu ... 54773.html super wsparcie przy nauce angielskiego które nie tylko może się przydać do matury ale także w innych przypadkach. Książka ta pomoże w wyjaśnieniu tego co trudniej nam się nauczyć polecam.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 352
Rejestracja: 31 sie 2019, 15:49

Re: Intensywna nauka angielskiego

Post autor: mczay »

Jeśli chcesz się intensywnie uczyć angielskiego, to polecam szkolę językową oferującą się na stronie: https://lincoln.edu.pl/ . Poziom nauczania jest tutaj wysoki, ale też dostosowywany do Twojego poziomu angielskiego. Dlatego ta szkoła robi u nas furorę :)
ODPOWIEDZ