Fundacje pomagające dzieciom

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 80
Rejestracja: 13 mar 2019, 17:46

Fundacje pomagające dzieciom

Post autor: kasiunia »

Już nadszedł najwyższy czas by rozliczyć się z fiskusem za rok 2018 - masz z tym problemy? Zajrzyj na stronę Fundacji Pociecha - tam znajdziesz aplikację, która ułatwi ci to rozliczenie.Fundacja pomocy dzieciom Pociecha aktualnie prowadzi zbiórkę funduszy na remont Świetlicy Środowiskowej "Garaż" w Opolu oraz zbiórkę funduszy na kolonie wakacyjną dla podopiecznych.Możesz wspomóc Fundację i sprawić radość tym najmłodszym, by mogły przeżywać wolne chwile jak dzieci z tzw. pełnych i normalnych rodzin.
Awatar użytkownika
kamciao
Posty: 68
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:30

Re: Fundacje pomagające dzieciom

Post autor: kamciao »

Dużo jest instytucji i osób fizycznych które potrzebują pomocy my 1% podatku możeby co roku przeznaczyć na dowolną fundację. Ja często wspieram jakieś akcje, wysyłam sms. Ostatnio wspólnie z mamą chcemy pomóc chorym dzieciom z fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Moja mam przekazuje taką informację też koleżankom i myśle że każda coś wpłaci.
Awatar użytkownika
barbie
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:46

Re: Fundacje pomagające dzieciom

Post autor: barbie »

Też bardzo serdecznie zachęcam do wpłacenia pieniędzy na zbiórki fundacji Szlachetny Gest! Główna zbiórka Fundacji jest dla Ani, prawie dobiliśmy już końca! https://szlachetnygest.pl/Ania
Awatar użytkownika
nateline
Posty: 18
Rejestracja: 08 maja 2019, 17:48

Re: Fundacje pomagające dzieciom

Post autor: nateline »

ja mam kilka fundacji którym pomagam i na dzieciaki i na psiaki, czy konie. Ale sprawdzone sa, pewne, teraz tyle oszustwa, szczególnie jak wydzwaniają ze zbierają na ksiazki czy jakieś leki a tak nap[rawdę kolejna firma telemarketingowa ściemniająca i wzbogacająca pana prezesa
Awatar użytkownika
Rapsodia
Posty: 126
Rejestracja: 15 sty 2019, 18:10

Re: Fundacje pomagające dzieciom

Post autor: Rapsodia »

Muszę podzielić się z Wami pewną nowiną. W ostatnich kilku dniach udało mi się namówić do pomocy naprawdę sporo osób. Nie spodziewałam się, że aż z taką empatią zareagują na cierpienie dzieci z Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Jestem naprawdę przeszczęśliwa :)
Awatar użytkownika
quee
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2019, 21:16

Re: Fundacje pomagające dzieciom

Post autor: quee »

kamciao pisze: ↑27 kwie 2019, 8:29 Dużo jest instytucji i osób fizycznych które potrzebują pomocy my 1% podatku możeby co roku przeznaczyć na dowolną fundację. Ja często wspieram jakieś akcje, wysyłam sms. Ostatnio wspólnie z mamą chcemy pomóc chorym dzieciom z fundacji Szlachetny Gest Moja mam przekazuje taką informację też koleżankom i myśle że każda coś wpłaci.
Nie brakuje portali, gdzie można prowadzić zbiórkę charytatywną np. https://dotuje.pl/s/zbiorka-pieniedzy-na-prywatne-konto Można je zakładać, nawet w prywatnym zakresie.
ODPOWIEDZ