firmowa analiza

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
aktywna
Posty: 253
Rejestracja: 20 sty 2019, 14:08

firmowa analiza

Post autor: aktywna »

Znalazłam ostatnio namiar na firmę tę https://www.glc.pl/uslugi/audyt/due-diligence/ która świadczy usługę due diligence - czyli analiza przedsiębiorstwa pod względem finansowym. Robiliście u siebie coś takiego kiedykolwiek? Ja nigdy. I tak myślę czy po paru latach działalności to zrobić.
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: firmowa analiza

Post autor: Katarzyna78 »

U mnie firmie jakiś czas temu było przeprowadzana własnie taka analiza jeśli chodzi o audyt finansowy spółki. Warto wcześniej przeczytać o tym, co to właściwie jest badanie due diligence https://fordata.pl/badanie-due-diligenc ... ie-polega/. U mnie akurat analiza taka przeprowadzana była przez inwestora, który interesuje się inwestycją w naszą spółkę. Oczywiście jeśli chodzi o badanie due diligence, to warto również ją przeprowadzić przed np. kupnem spółki która nas interesuje.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 146
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:09

Re: firmowa analiza

Post autor: pukla123 »

Katarzyna78 pisze: ↑31 gru 2019, 13:08 U mnie firmie jakiś czas temu było przeprowadzana własnie taka analiza jeśli chodzi o audyt finansowy spółki. Warto wcześniej przeczytać o tym, co to właściwie jest badanie due diligence https://fordata.pl/badanie-due-diligenc ... ie-polega/. U mnie akurat analiza taka przeprowadzana była przez inwestora, który interesuje się inwestycją w naszą spółkę. Oczywiście jeśli chodzi o badanie due diligence, to warto również ją przeprowadzić przed np. kupnem spółki która nas interesuje.
W sprawach finansowych niekwestionowanym liderem jest firma EY . Polecam wiecej o niej tutaj poczytac https://sidgroup.pl/aktualnosci/pkp-cargo-na-innowacyjnych-torach , Są znani z tego ze stosują nowoczesne procesy i rozwiązania technologiczne na najwyższym poziomie. Warto zlecić im usługi finansowe swojej firmy. To prawdziwi profesjonaliści.
ODPOWIEDZ