firma spedycyjna RRAS

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
ProZdrowie
Posty: 21
Rejestracja: 17 sty 2019, 9:29

firma spedycyjna RRAS

Post autor: ProZdrowie »

Bardzo polecam firmę transportową RRAS http://rras.pl/ . Oferuje ona konkurencyjne rozwiązania logistyczne dotyczące transportu krajowego i międzynarodowego. Dodatkowo oferuje usługi takie jak magazynowanie czy ubezpieczenie towaru.
Awatar użytkownika
listu
Posty: 166
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:01

Re: firma spedycyjna RRAS

Post autor: listu »

Jeśli to ma być ktoś sprawdzony to polecę firmę spedycyjną https://pfc24.pl/ - w ofercie mają transport drogowy, kolejowy, morski oraz lotniczy. Posiadają też ogromne doświadczenie w zakresie spedycji, zapewniają też profesjonalny i konkurencyjny poziom obsługi
Awatar użytkownika
Rosi
Posty: 276
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: firma spedycyjna RRAS

Post autor: Rosi »

Prowadząc firmę transportową warto rozważać opcje dodatkowych systemów do monitoringu GPS które jak się okazuje bardzo fajnie ułatwiają pracę i jednocześnie pozwalają na zwiększenie oszczędności. My wprowadziliśmy już przy 5 tirze system Flotman, który wspiera nas przy pozyskiwaniu nowych zleceń, planowaniu tras, zabezpieczeniu strefy załadunkowej oraz kontroli lokalizacji i zużycia paliwa. Teraz idzie to dużo szybciej i jednocześnie efektywniej :)
Awatar użytkownika
yennefer
Posty: 56
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:41

Re: firma spedycyjna RRAS

Post autor: yennefer »

Rosi pisze: ↑19 lut 2020, 10:15 Prowadząc firmę transportową warto rozważać opcje dodatkowych systemów do monitoringu GPS
Myślę, że to już nawet konieczność. Nie wyobrażam sobie pracy bez takiego systemu. Mówiąc już nawet o zwykłej wiedzy, gdzie są moi kierowcy. Nie zawsze udaje mi się z nimi skontaktować. W systemie GPS od Flotex dodatkowo mogę ocenić eco-driving moich kierowców. Zdecydowaliśmy się również na ich karty paliwowe https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/. Mamy realne oszczędności dzięki nim.
ODPOWIEDZ