firma, rozliczenia

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
ala456
Posty: 5
Rejestracja: 03 mar 2019, 1:05

firma, rozliczenia

Post autor: ala456 »

Zakładam własną firmę. Szukam narzędzi, które pomogą mi we wszystkich rozliczeniach, księgowości itp. Możecie cos polecic?
Awatar użytkownika
aniaaL
Posty: 8
Rejestracja: 15 kwie 2019, 22:16

Re: firma, rozliczenia

Post autor: aniaaL »

Ich narzędzia przydadzą ci się na pewno https://wfirma.pl/program-do-faktur-online. Mam u siebie w firmie i nie wyobrażam sobie teraz pracy bez nich. Wszytko o wiele szybciej i to za bardzo małe pieniądze.
Awatar użytkownika
fiolka99
Posty: 321
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:55

Re: firma, rozliczenia

Post autor: fiolka99 »

A co sądzisz na temat płatności online? Czy Twoja firma wykorzystuje ten potencjał? ;) Jeśli nie to https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online chętnie Ci pomoże! Jest to całościowy system opłat online dla Twoich klientów, który obejmuje wszystkie panele płatnicze. To spokój dla Ciebie i wygoda dla klienta! ;)
Awatar użytkownika
belzebubek
Posty: 10
Rejestracja: 25 mar 2019, 13:46

Re: firma, rozliczenia

Post autor: belzebubek »

aniaaL pisze: ↑15 kwie 2019, 22:21 Ich narzędzia przydadzą ci się na pewno https://wfirma.pl/program-do-faktur-online. Mam u siebie w firmie i nie wyobrażam sobie teraz pracy bez nich. Wszytko o wiele szybciej i to za bardzo małe pieniądze.
Ja też słyszałem o portalu www.wFirma.pl. Jestem w trakcie załatwiania niezbędnych formalności związanych z założeniem sklepu internetowego, z tego, co zdążyłem się zorientować, ta platforma umożliwia kompleksowe zarządzanie sprzedażą: www.wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza , ma też program do fakturowania z CRM i magazynem, czyli wszystko, czego tak naprawdę potrzebuję.
Awatar użytkownika
czarna
Posty: 246
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:01

Re: firma, rozliczenia

Post autor: czarna »

W tworzeniu innowacyjnej firmy pomagają przede wszystkim nowoczesne rozwiązania jeśli chodzi o zarządzanie i oprogramowanie. Tu znajdziesz ciekawą i bardzo funkcjonalną platformę - Craftware. W jej skład wchodzi m.in. elektroniczny obieg dokumentów, e-archiwum czy systemy crm, o których możecie przeczytać tutaj https://craftware.pl/co-jest-crm-czy-wa ... korzystac/ Każde z tych rozwiązań wpływa na jakość zarządzania danym obszarem firmy.
Awatar użytkownika
quee
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2019, 21:16

Re: firma, rozliczenia

Post autor: quee »

Są rozwiązania, które oferują crm oraz system obiegu dokumentów w jednym. Tak działa np. https://bs4.pl/funkcjonalnosci/niezawod ... -w-firmie/
kafar
Posty: 193
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: firma, rozliczenia

Post autor: kafar »

Prowadząc firmę na pewno warto zdecydować się na korzystanie z programu do wystawiania faktur. Z dostępnych na rynku najlepsze opinie można znaleźć o mega-tech.com. Prosty w obsłudze, czytelny, umożliwia wystawienie faktury nawet w 10 sekund. Można zdecydować się na skorzystanie z darmowej wersji demo dla sprawdzenia.
miśka

Re: firma, rozliczenia

Post autor: miśka »

Od siebie mogę polecić bardzo dobry program do wystawiania faktur taki jak https://morganizerfinansow.pl/ . Używam go już od kilku miesięcy i sprawdził się u mnie doskonale. Dodatkowo jest łatwy w obsłudze, więc jestem pewna, że wam też się na pewno spodoba. ;)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 352
Rejestracja: 31 sie 2019, 15:49

Re: firma, rozliczenia

Post autor: mczay »

Prowadząc własną firmę warto jest zdecydować się na program do wystawiania faktur od firmy mega tech. Firma na swojej stronie zamieszcza szczegółowe informacje na temat różnych faktur, ale mnie najbardziej zainteresowała faktura odwrotne obciążenie, którą niebawem chcę wystawić.
ODPOWIEDZ