Firma kurierska

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
babajaga
Posty: 59
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:46

Firma kurierska

Post autor: babajaga »

W dzisiejszych czasach, prawie codziennie, robi się zakupy w internecie. No cóż technologia idzie do przodu, a w końcu nie zawsze mamy czas by biegać po sklepach. A tak nie ruszając się z domu, można kupić dosłownie wszystko i to z dowolnego zakątka świata. Ale nie każdy sklep ma możliwość wysyłki w miarę szybko i bez wpadania w długi ( koszty wysyłki niejednokrotnie przewyższają koszt danego przedmiotu). Dlatego też szukam takiej firmy kurierskiej, która była by w stanie odebrać zamówiony towar np, z Anglii i przywieź mi go pod same drzwi. Za w miarę rozsądną cenę i bez względu na gabaryt tej paczki.
Awatar użytkownika
kamciao
Posty: 68
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:30

Re: Firma kurierska

Post autor: kamciao »

W takiej sytuacji najkorzystniejsza możne okazać się współpraca ze spedytorem, który udostępnia najwięcej opcji dostawy na tych terenach. Wówczas oprócz kuriera warto wziąć pod uwagę również usługi Poczty Polskiej czy też innych punktów. Oferty dostawców mogą różnić się nie tylko ceną, ale i liczbą punktów odbioru przesyłek. Ponadto wiele firm przewozowych specjalizuje się w dystrybucji konkretnych typów przesyłek. Dlatego warto porównać je wszystkie i wybrać ofertę najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom.
Awatar użytkownika
Rapsodia
Posty: 126
Rejestracja: 15 sty 2019, 18:10

Re: Firma kurierska

Post autor: Rapsodia »

W takim przypadku lubię korzystać z usług firm brokerskich, ponieważ mają naprawdę dogodne warunki. Współpracują z wieloma najlepszymi przewoźnikami i przez to stanowią najlepsze źródło danych o spedytorach. Właśnie, dlatego można na nich polegać. Korzystając z ich usług, jeszcze nigdy się nie zawiodłam, bo wszystkie moje paczki docierają na czas w nienaruszonym stanie. Polecam również z tej opcji skorzystać.
Awatar użytkownika
marakuja
Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:19

Re: Firma kurierska

Post autor: marakuja »

No i jak poradziłaś sobie jakoś z tym, żeby wysłać przesyłkę za granicę ? Bo wiesz jeśli chodzi o tanie i pewne firmy kurierskie to moim zdaniem jedną z lepszych jest https://www.speedpack.com.pl/ Możesz śmiało wysyłać paczki za ich pośrednictwem, a jeśli jesteś ciekawa kosztów to zawsze możesz je sobie policzyć za pomocą specjalnego mechanizmu na stronie. A jeśli rozwiązałaś już swój problem to napisz jaką firmę wybrałaś i czy było warto?? Bo wiadomo, coraz więcej ludzi wysyła takie paczki gdzieś daleko i pewnie też czasem zastanawiają się jakiego kuriera wybrać.
Awatar użytkownika
urys
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:40

Re: Firma kurierska

Post autor: urys »

Możecie przedstawić więcej szczegółów? Bardzo zainteresowało mnie to zagadnienie.
Ale nie można ciągle martwić się, że umrzesz. Jeżeli będziesz tak robił, to już umarłeś.
ODPOWIEDZ