Filmowanie z drona- co myślicie?

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
yerba
Posty: 161
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:14

Filmowanie z drona- co myślicie?

Post autor: yerba »

Hej, od kilku dni szukam jakiegoś ciekawego pomysłu na dokumentację postępów prac na budowie. Wiadomo, że takie inwestycje rozciągnięte są nieraz mocno w czasie a ja nie chcę niczego pominąć. Inspiracji zaczęłam szukać w sieci i na stronie http://build-lapse.com/filmowanie-z-drona-gdansk/ znalazłam wiele cennych informacji na temat jak w tytule. Takim sposobem można ukazać dany obiekt z innej perspektywy. Pokazać to, czego nie da się zobaczyć z ziemi. Chciałabym poznać jednak wasze opinie zanim zdecyduję się na takie rozwiązanie.
Awatar użytkownika
suza
Posty: 227
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:52

Re: Filmowanie z drona- co myślicie?

Post autor: suza »

A tutaj https://megadron.pl/pl/blog/drony-z-kam ... 24172.html już zaglądaliście? Można sobie poczytać tam o zastosowaniu dronów z kamerą termowizyjną. Myślę, że warto posiadać taką wiedzę. Jeśli planujecie zakupić drona, to warto wybrać takie urządzenie, które spełni nasze oczekiwania oraz można je będzie wykorzystać na wiele sposobów.
Miłł

Re: Filmowanie z drona- co myślicie?

Post autor: Miłł »

A kamery poklatkowe? Korzystacie podczas nagrywania czy robienia zdjęć? Z tego co wiem to na https://solectric.sklep.pl/Kamery-Timelapse-Enlaps-c217 mają dostępne bardzo dobre i sprawdzone modele. Moim zdaniem jak się ktoś tym profesjonalnie zajmuje to powinien to mieć
ODPOWIEDZ