Drukarka do wydruku zdjęć w domu

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
boyce233
Posty: 209
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:31

Drukarka do wydruku zdjęć w domu

Post autor: boyce233 »

Hej! Czy drukuje ktoś z Was zdjęcia dla siebie we własnym domu? Nie mam ochoty drukować zdjęć za każdym razem zamawiając taką usługę. Długo szukałam odpowiedniej i przeglądać internet trafiłam na firmę Epson, a konkretnie na model L810. Warto byłoby się zdecydować? Przydatny sprzęt w domu?
Awatar użytkownika
emi8201
Posty: 107
Rejestracja: 10 gru 2019, 11:57

Re: Drukarka do wydruku zdjęć w domu

Post autor: emi8201 »

Drukuję bardzo dużo zdjęć w domu, ale na bardzo zwykłej drukarce, która aktualnie nie do końca mi odpowiada, dlatego muszę znaleźć świetne rozwiązania i widzę, że model Epson EcoTank L810, o którym mówisz ma świetne opinie. Czy czekasz dalej na jakieś recenzje, czy zdecydowałaś się już na zakup?
Awatar użytkownika
boyce233
Posty: 209
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:31

Re: Drukarka do wydruku zdjęć w domu

Post autor: boyce233 »

Decyduję się na jego zakup, ponieważ dostałam dużo prywatnych wiadomości, przejrzałam inne miejsca, gdzie wszyscy komentowali i jeszcze doczytałam wszystkie parametry, więc chyba warto się zdecydować.
Awatar użytkownika
special
Posty: 56
Rejestracja: 25 cze 2019, 14:46

Re: Drukarka do wydruku zdjęć w domu

Post autor: special »

Moja drukarka ma taką możliwość, ale wiem, że zdjęcia nie będą dobrej jakości. W końcu jest to model za kilkaset złotych, naprawdę tani. Zdecydowanie jednak zamówię taką usługę, ale zanim do tego dojdzie, to korzystając z presetów, które są dostępne na stronie Instafota , poprawię ich jakość. Należy im się to.
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 92
Rejestracja: 27 lut 2020, 14:05

Re: Drukarka do wydruku zdjęć w domu

Post autor: stokrotka »

Ja myślę, że każda drukarka jest dobra do zdjęć. Trzeba jedynie wybrać dobry papier, a także wydajny tusz. Na stronie https://www.drukuj24.pl/drukarka/tusze- ... -1240.html możecie sprawdzić sobie poszczególne wkłady. Jak wygląda cena zamienników, a jaka oryginałów.
Awatar użytkownika
katharina
Posty: 107
Rejestracja: 27 lut 2019, 11:03

Re: Drukarka do wydruku zdjęć w domu

Post autor: katharina »

A ja się borykam z nieco innym problem. Ponieważ ja często korzystam z mojej drukarki, dla optymalizacji kosztów korzystam z zamienników. Teraz jednak coś nie działa... Nie chce ruszyć moja drukarka, ponoć to winna tuszu. Czy wiecie dlaczego bywają takie problemy z zamiennikami do drukarki? Co robić?
Awatar użytkownika
quee
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2019, 21:16

Re: Drukarka do wydruku zdjęć w domu

Post autor: quee »

Można taką kupić, ale jak wywołujesz zdjęcia raz na jakiś czas, to nie jest to opłacalne.
ODPOWIEDZ