Dobre studio tattoo w stolicy

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
lativa
Posty: 68
Rejestracja: 12 cze 2019, 6:10

Dobre studio tattoo w stolicy

Post autor: lativa »

No właśnie, gdzie w Warszawie warto zrobić sobie tattoo ? Mam już 2 dziarki ale robiłam je w Trójmieście. Niedawno przeprowadziłam się do Warszawy i szukam tu jakiegoś sprawdzonego studia. Mam nadzieje, ze pomożecie :)
Awatar użytkownika
kazik
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:40

Re: Dobre studio tattoo w stolicy

Post autor: kazik »

Ja 3 ze swoich 4 tatuaży robiłem w Jah Love Tattoo na ulicy Wilczej. Cieszą się dobrą opinią także na pewno warto spróbować. Prowadzą swój fanpage na fg, zerknij sobie na fotki ich dotychczasowych prac.
Awatar użytkownika
lativa
Posty: 68
Rejestracja: 12 cze 2019, 6:10

Re: Dobre studio tattoo w stolicy

Post autor: lativa »

dzięki kazik za namiar. juz przejrzałam ich stronkę na fb od a do z po kilka razy i prace jak najbardziej mi sie podobają, u kogo Ty robisz tatuaże ? bo w sumie nie znam nikogo z tej ekipy wiec to taka troszkę ruletka.
Awatar użytkownika
kazik
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:40

Re: Dobre studio tattoo w stolicy

Post autor: kazik »

z własnego doświadczenia polecam Henia i Adolfa. Moja dziewczyna chodzi do Kingi na kolorowe dziarki i tez jest zadowolona :)
Awatar użytkownika
lativa
Posty: 68
Rejestracja: 12 cze 2019, 6:10

Re: Dobre studio tattoo w stolicy

Post autor: lativa »

no to bajka, dzwonie dzis i się umawiam :)
Awatar użytkownika
enterke
Posty: 113
Rejestracja: 28 maja 2019, 10:57

Re: Dobre studio tattoo w stolicy

Post autor: enterke »

Więcej osób teraz decyduje się na tatuaże i właśnie warto wcześniej sprawdzić ofertę i zrobione już tatuaże przez dane studio. Tu https://www.skytattoo.net/wp-content/up ... tatuaz.png w Szczecinie też można się umówić na zrobienie jakiegokolwiek tatuaża. Dużo ich macie?
ODPOWIEDZ