Biuro rachunkowe w Katowicach

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 352
Rejestracja: 31 sie 2019, 15:49

Biuro rachunkowe w Katowicach

Post autor: mczay »

Jakiemu biuru rachunkowemu powierzyliście prowadzenie księgowości i rachunkowości w waszej firmie? Interesuje mnie Śląsk, głównie Katowice ale miasta pobliskie także mogą być.
kafar
Posty: 176
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: Biuro rachunkowe w Katowicach

Post autor: kafar »

Szukanie dobrej księgowej to było jedno z podstawowych zadań po założeniu własnego biznesu. Nie ukrywam, że myślałam że dam radę sam - w końcu byłem po studiach ekonomicznych. Ale obowiązki szybko pokazały, że zajmując się rachunkami i ewidencjami będę mniej przykładał się do innych obowiązków. I tak podjąłem decyzję o współpracy z biurem rachunkowym. Z racji działalności jednoosobowej moje główne źródło ewidencji to księga przychodów i rozchodów. To biuro https://ask-finance.pl/prowadzenie-ksie ... rozchodow/ zajmuje się prowadzeniem takich ksiąg jak i innymi usługami księgowymi i kadrowo-płacowymi. Współpracują także z doradcą podatkowym, kancelarią prawną i syndykiem - zapewniają naprawdę kompleksowe wsparcie dla firm i przedsiębiorców.

druciki kreatywne sklep
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Biuro rachunkowe w Katowicach

Post autor: Eliza »

Jeśli natomiast ktoś z Was szukałby dobrego i sprawdzonego biura rachunkowego w Tarnowie, to polecam zajrzeć na stronę https://europim.pl/biuro-rachunkowe/. Znajdziecie tam ofertę firmy EUROPIM, działającej na rynku już od kilkunastu lat i świadczącej profesjonalne usługi księgowe i kadrowe. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy ;)
ODPOWIEDZ