Bindowanie dokumentów

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
jacekk
Posty: 10
Rejestracja: 30 kwie 2019, 7:22

Bindowanie dokumentów

Post autor: jacekk »

Czy posiadacie w swoich firmach bindownice? czy zlecacie w razie potrzeb bindowanie firmom zewnętrznych? zakładam firmę i zastanawiam się nad tym, o bindowaniu czytałem na http://oprawapracydyplomowej.pl/k/hlhe, ... dokumentow, jakie są obecnie sposoby i kiedy się przydaje. I jakie są bindownice dostępne na rynku. Jaką macie i możecie polecić?
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Bindowanie dokumentów

Post autor: Eliza »

A nie lepiej byłoby się zdecydować na elektroniczny obieg dokumentów w firmie? Na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow możecie sobie poczytać, jakie tak właściwie płyną korzyści z jego wprowadzenia i na czym taki obieg polega. Zastanówcie się poważnie nad jego wdrożeniem, bo naprawdę warto :)
Awatar użytkownika
special
Posty: 56
Rejestracja: 25 cze 2019, 14:46

Re: Bindowanie dokumentów

Post autor: special »

Bindowanie do jedna z usług dla firm, jednak nie ma ona większego wpływu na jej funkcjonowanie. Co innego rozwiązania zaproponowane przez firmę Jantar www.jantar.pl . One przede wszystkim ułatwiają komunikację w firmie, jednocześnie przynosząc korzyść we wzroście wskaźnika efektywności. Właśnie przeglądam ich stronę. Chyba poproszę o stosowną analizę, bo wierze, że mi to pomoże lepiej działać.
ODPOWIEDZ