Auto szkoła z Łodzi

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
bambi
Posty: 66
Rejestracja: 08 sty 2019, 14:13

Auto szkoła z Łodzi

Post autor: bambi »

Na szybko jest mi potrzebny namiar na dobrą auto szkołę z Łodzi. Ważne jest dla mnie to, aby nauczanie odbywało się na naprawdę wysokim poziomie bo muszę zdać egzamin za pierwszym razem. Kolega mówił mi, że w szkole jazdy Pałgan dobrze uczą: http://palgan.pl/. Wiecie coś na ten temat?

cukrzyca jak leczyć
Awatar użytkownika
katharina
Posty: 107
Rejestracja: 27 lut 2019, 11:03

Re: Auto szkoła z Łodzi

Post autor: katharina »

No, to świetnie. Ja też mam nadzieję, że uda mi się zdać za pierwszym razem. Właśnie dowiedziałam się, że szkoła jazdy Elmol oferuje niedrogie, a naprawdę efektywne kursy prawa jazdy warszawa https://elmol.pl/ . Dlatego chce się o nich zgłosić, ponieważ mają spore doświadczenie w tej branży. I widziałam również, że wiele mają pozytywnych opinii.
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Auto szkoła z Łodzi

Post autor: Eliza »

Mi się wydaje, że podczas nauki jazdy powinno się kursantom przekazywać więcej praktycznej wiedzy o samochodach. Nie tylko takiej, dzięki której będą bezpiecznie jeździli po drogach, ale również takiej, dzięki której utrzymają swoje auto w dobrym stanie. Ostatnio na przykład czytałam na stronie https://wulkanizacja.info.pl/jaki-olej- ... y-silnika/ ciekawy artykuł o olejach silnikowych. Szkoda, że nie mówią tego na kursie.

swieto wniebowziecia
Awatar użytkownika
Rosi
Posty: 276
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: Auto szkoła z Łodzi

Post autor: Rosi »

Natomiast jeśli chodzi o szkołę jazdy w Poznaniu to koniecznie zwróćcie uwagę na wybór OSK Pegaz, który już po zdanym egzaminie teoretycznych i praktycznym mogę śmiało polecić. Mają super instruktorów z odpowiednim podejściem nawet do osób które wolno się uczyły (jak ja). Do tego świetni praktyczni i mili instruktorzy z dużą wiedzą i umiejętnościami nauki. Pozdrawiam i oby u Was wszystko poszło pomyślnie!
ODPOWIEDZ