Angielski dla firmy w Katowicach

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 352
Rejestracja: 31 sie 2019, 15:49

Angielski dla firmy w Katowicach

Post autor: mczay »

Mam w firmie kilka osób które potrzebują i chcą zapisać się na angielski. A ponieważ zwiększa się liczba klientów w tym języku obsługiwanych to chcę taki kurs dla całości w firmie. Gdzie się zgłosić?
kafar
Posty: 176
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: Angielski dla firmy w Katowicach

Post autor: kafar »

Doskonale rozumiem. Teraz nie jest wcale łatwo zatrudnić pracowników biegle władających po angielsku. Ale jeśli mają inne umiejętności to warto z nimi współpracować a przy okazji zorganizować im kurs angielski dla firm katowice. Są szkoły językowe które takie usługi świadczą, zobaczcie szczególnie na ofertę https://www.towerschool.pl/angielski-katowice/ . Ta szkoła to numer jeden w mieście. Mają najlepszych native speakerów pochodzących z całego świata. Jeśli tylko pracownicy się zaangażują i przyłożą do nauki to bardzo szybko z pomocą takiej szkoły osiągną efekty.
BarnabaCzerkó

Re: Angielski dla firmy w Katowicach

Post autor: BarnabaCzerkó »

Na pewno warto korzystać z takich ofert.
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Angielski dla firmy w Katowicach

Post autor: Eliza »

A skoro już mowa o nauce angielskiego, to co sądzicie o kursach z tego języka on-line? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, że takie kursy angielskiego przez internet organizuje na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua. Jak sądzicie, warto się na coś takiego zapisać?
Awatar użytkownika
Magda
Posty: 60
Rejestracja: 21 lis 2019, 15:53

Re: Angielski dla firmy w Katowicach

Post autor: Magda »

zawsze można się zapisać własnie na kurs angielskiego na http://katalog.orx.pl/wpis-19397.html super sprawa i naprawdę konkretnie uczą. Zawsze chciałam nauczyć się angielskiego, ale wydawało mi się,że już na to za późno. Nic bardziej mylnego! Dzisiaj mówię biegle po angielsku i myslę o nauce kolejnego języka. Takie myslenie jest mega błedne.
wił

Re: Angielski dla firmy w Katowicach

Post autor: wił »

Wiecie co, jeżeli interesuje was tłumaczenie z języka angielskiego, to tutaj : http://www.kolodziej-albion.com.pl/tlumaczenia znajdziecie świetną ofertę w tym zakresie. Z tego co wiem, to mają świetne podejście do klientów. Poza tym realizują szybko i terminowo zlecenia, więc nie powinno to być w późniejszym czasie problemem.
ODPOWIEDZ