Żłobek dla dziecka

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Antonina-71
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2020, 3:43

Żłobek dla dziecka

Post autor: Antonina-71 »

Czym polecacie kierować się przy wyborze żłobka dla dziecka? Dla mnie liczy się różnorodność zajęć dodatkowych takich jak rytmika i inne. Nie chciałabym, żeby moja córka się nudziła :) Ważna jest też oczywiście odpowiednia opieka, ciekawy plan dnia czy zbilansowane posiłki. O czym jeszcze warto byłoby wspomnieć?
łobi

Re: Żłobek dla dziecka

Post autor: łobi »

Ja też posłałam moje dziecko do żłobka, to świetna opcja jeżeli musicie wrócić do pracy. Wybrałam oczywiście rzetelne miejsce, jest to prywatny żłobek w Strumieniu, który prowadzony jest przez Centrum Rozwoju i Edukacji Cogito https://www.centrumcogito.pl/zlobek-strumien. Ich oferta jest kompleksowa, mają kompetentnych pracowników, którzy świetnie zajmują się maluchami, ceny mają korzystne, polecam ich serdecznie.
inień

Re: Żłobek dla dziecka

Post autor: inień »

Córeczka chodzi do prywatnego żłobka Akademia Malucha https://www.akademiadlamalucha.pl/zajecia w Chorzowie. Ich oferta jest kompleksowa, mają korzystne ceny, są jak najbardziej rzetelni, czesne jest w dobrej cenie, a zajęcia jakie oferują są porządnie i kompetentnie realizowane. Jest tam nawet dogoterapia, gdzie maluchy uczą się kontaktu z pieskiem, zachowania zwierząt i tego, jak je traktować, jako że sami mamy psa, to jestem zachwycona takim rozwiązaniem, polecam gorąco.
annań

Re: Żłobek dla dziecka

Post autor: annań »

Ważna dla mnie była lokalizacja, do tego opiekunki, no i ogólne warunki. Na tej podstawie wybrałam żłobek w Strumieniu, tu możecie sobie zobaczyć ich ofertę: https://www.centrumcogito.pl/zlobek-strumien . Ten żłobek jest prowadzony przez Centrum Rozwoju i Edukacji Cogito, które wiem o d dawna, że jest rzetelne. Synek chodzi do ich żłobka już drugi rok i jestem zadowolona z tego jak to wszystko tam wygląda, mogę śmiało ich polecić.
Kaśka

Re: Żłobek dla dziecka

Post autor: Kaśka »

Czy ktoś z Was zna bliskościowe żłobki https://www.wioski.co/ ? Szukam opinii, interesują mnie konkretne dwie placówki w Śródmieściu. Zapoznałam się ostatnio z ich ideą i jestem zakochana! Bardzo proszę o podzielenie się opiniami, może ktoś z Waszych znajomych ma tam dzieci? Będę wdzięczna za jakiekolwiek opinie .
ODPOWIEDZ