Zaufany dom opieki w Łodzi

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Makary85
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2020, 18:57

Zaufany dom opieki w Łodzi

Post autor: Makary85 »

Witajcie, poszukuję godnego zaufania domu opieki w Łodzi. Zależy mi na tym, żeby w placówce oferowali całodobową opiekę, w tym medyczną. Będę wdzięczny za namiary.
Awatar użytkownika
Samson
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2020, 7:58

Re: Zaufany dom opieki w Łodzi

Post autor: Samson »

Polecam familia.lodz.pl. Moja babcia tam mieszka i, z tego co zauważyłem podczas odwiedzin, panuje tam rodzinna atmosfera. Mieszkańcy mają zapewnione posiłki od firmy cateringowej, chodzą na zajęcia rehabilitacyjne, więc moim zdaniem to świetne miejsce :)
Awatar użytkownika
Mirk2921
Posty: 107
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:13

Re: Zaufany dom opieki w Łodzi

Post autor: Mirk2921 »

W samej Łodzi to nie znam, ale gdyby ktoś z Was szukał domu opieki w Nowym Dworze Mazowieckim to najlepiej zgłosić się do ZOLu "Dom Rodzinny". Seniorzy mogą tam przebywać i na fundusz i prywatnie. Warunki są naprawdę godziwe. Można liczyć nawet na pokój jednoosobowy z prywatną łazienką.
Awatar użytkownika
yerba
Posty: 161
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:14

Re: Zaufany dom opieki w Łodzi

Post autor: yerba »

W moim odczuciu najlepsza byłaby opiekunka. Osobiście nie mam zaufania do takich miejsc jak domy opieki. Zraziłam się do nich, jak leżał tam mój dziadek. Teraz na zdrowiu podupadła babcia, jednak jeszcze jestem w takim stanie, że możemy sami się nią zająć. Tutaj https://opiekabetreuung.eu/opieka-nad-seniorem/ udało mi się znaleźć wiele pomocniczych artykułów w tym temacie. Taka wiedza naprawdę mi się przydała.
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Zaufany dom opieki w Łodzi

Post autor: Katarzyna78 »

W domu opieki Twoja babcia lub Twój dziadek, będą mieli na pewno dużo wolnego czasu, więc możesz im polecić bardzo fajny serwis, który stworzony został specjalnie właśnie dla seniorów https://zycieseniora.com/kulinaria/goto ... ny-posilek.
ODPOWIEDZ