Wytrzymałe deski na taras

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Randoald1982
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2020, 20:00

Wytrzymałe deski na taras

Post autor: Randoald1982 »

Witam forumowicze. Czy ktoś z was zdecydował się na samodzielną budowę tarasu? Zastanawia mnie fakt, jakie deski wybraliście i czy jesteście z nich zadowoleni. Mnie zainteresowały tarasy kompozytowe, jako że mówi się o nich jako o inwestycji na lata. Faktycznie są tak wytrzymałe?
jalkowksią

Re: Wytrzymałe deski na taras

Post autor: jalkowksią »

Jeśli chodzi o środki do zabezpieczenia deski tarasowej po sezonie to zamówienie zrobiłem w firmie https://pww.sklep.pl/ która posiada w swojej ofercie specjalistyczne produkty do renowacji drewna. Środki są skuteczne i posiadają niezbędne atesty bezpieczeństwa, a wysyłki realizują w trybie przyspieszonym.
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Wytrzymałe deski na taras

Post autor: Eliza »

Ja również słyszałam, że deski kompozytowe to bardzo dobre rozwiązanie na taras. Można je zamówić na przykład w firmie https://fabrykatarasow.pl/. Takie deski są bardzo trwałe i wytrzymałe, a przy tyn świetnie się prezentują, imitując drewno. A Wam jak się podobają?
Paczkowski Boguś

Re: Wytrzymałe deski na taras

Post autor: Paczkowski Boguś »

Istotnym elementem wiążącym się z deskami na taras jest jego pielęgnacja poprzez nałożenie powłoki na drewno na tarasie. W polsce jak wiadomo pogoda jest sezonowa, wiatr na zmianę z deszczem, śniegiem, upałami i gradem może szybko wpłynąć negatywnie na Wasze drewno. Olejowanie, Bejcowanie - wszystkie tego rodzaju procesy łatwo mogą pomóc w konserwacji drewna. Na stronie https://saicos.pl/na-zewnatrz/ znajdziecie wszystko co będzie potrzebne do outdoorowej pielęgnacji drewna.
Awatar użytkownika
bambi
Posty: 66
Rejestracja: 08 sty 2019, 14:13

Re: Wytrzymałe deski na taras

Post autor: bambi »

Ja sądzę, że będzie to bardzo dobre rozwiązanie. Przy okazji sądzę też, że zainteresuje Was skład drewna - hurt i detal - Żórawina, Wrocław - Drewnohurt: https://drewnohurt.com/ . Trzeba przyznać, że wybór mają naprawdę bardzo duży.
Gość

Re: Wytrzymałe deski na taras

Post autor: Gość »

Na taras deski kompozytowe będą dobrym rozwiązaniem. A do wyposażenia to tutaj https://gardenspace.pl/parasole-ogrodowe macie ofertę na parasole ogrodowe i tarasowe, wybór duży, coś wam się spodoba.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 71
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:20

Re: Wytrzymałe deski na taras

Post autor: paniola »

Jak zauważyłam wiele elementów na tarasach wykonanych jest z drewna, trzeba więc koniecznie stosować odpowiednie do takich zastosowań impregnat do drewna tarasowego .Dzięki takim właśnie preparatom jesteśmy w stanie zdecydowanie dłużej cieszyć się świeżością tych elementów. Okresowa ich renowacja zdecydowanie wydłuża ich życie.
soniiia

Re: Wytrzymałe deski na taras

Post autor: soniiia »

Zdecydowanie istnieje opcja wyboru wysokiej jakości produktu, takiego jak olej do impregnacji desek tarasowych . Dzięki różnorodności dostępnych opcji warto poświęcić chwilę na zastanowienie się, który wybrać. Taki olej może okazać się doskonałym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb.
Awatar użytkownika
zorza
Posty: 71
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:47

Re: Wytrzymałe deski na taras

Post autor: zorza »

Jeżeli poszukujecie desek na taras to najlepiej moim zdaniem zajrzeć do tartaku, który ma w ofercie najróżniejsze rodzaje drewna. Pod Wrocławiem działa ten tartak: https://www.drewnokominkowe.wroclaw.pl/tartak . Moim zdaniem warto zapoznać się z jego ofertą.
ODPOWIEDZ