Wytrzymałe deski na taras

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Randoald1982
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2020, 20:00

Wytrzymałe deski na taras

Post autor: Randoald1982 »

Witam forumowicze. Czy ktoś z was zdecydował się na samodzielną budowę tarasu? Zastanawia mnie fakt, jakie deski wybraliście i czy jesteście z nich zadowoleni. Mnie zainteresowały tarasy kompozytowe, jako że mówi się o nich jako o inwestycji na lata. Faktycznie są tak wytrzymałe?
jalkowksią

Re: Wytrzymałe deski na taras

Post autor: jalkowksią »

Jeśli chodzi o środki do zabezpieczenia deski tarasowej po sezonie to zamówienie zrobiłem w firmie https://pww.sklep.pl/ która posiada w swojej ofercie specjalistyczne produkty do renowacji drewna. Środki są skuteczne i posiadają niezbędne atesty bezpieczeństwa, a wysyłki realizują w trybie przyspieszonym.
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Wytrzymałe deski na taras

Post autor: Eliza »

Ja również słyszałam, że deski kompozytowe to bardzo dobre rozwiązanie na taras. Można je zamówić na przykład w firmie https://fabrykatarasow.pl/. Takie deski są bardzo trwałe i wytrzymałe, a przy tyn świetnie się prezentują, imitując drewno. A Wam jak się podobają?
Paczkowski Boguś

Re: Wytrzymałe deski na taras

Post autor: Paczkowski Boguś »

Istotnym elementem wiążącym się z deskami na taras jest jego pielęgnacja poprzez nałożenie powłoki na drewno na tarasie. W polsce jak wiadomo pogoda jest sezonowa, wiatr na zmianę z deszczem, śniegiem, upałami i gradem może szybko wpłynąć negatywnie na Wasze drewno. Olejowanie, Bejcowanie - wszystkie tego rodzaju procesy łatwo mogą pomóc w konserwacji drewna. Na stronie https://saicos.pl/na-zewnatrz/ znajdziecie wszystko co będzie potrzebne do outdoorowej pielęgnacji drewna.
ODPOWIEDZ